Autor Zpráva
mcdave
Profil *
robim aplikaciu resp web stranku kt. ma byt ovladana hlasom a sucasne klikanim. ako dosiahnem to aby ak nieco poviem (server mi to rozpozna a posle spat hodnotu v txt subore ) ako dosiahnem to aby sa mi dialog (web stranka) prepla na nasledujucu stranku tj ako prinutim browser aby mi zmenil stranku vtedy ak nieco poviem..... napisal som to asi velmo laicky ale inak to takto v kratkosti prosto neveim .... predom vdaka za odpovede a napady
Joker
Profil
LOL... tak po přečtení věty robim aplikaciu resp web stranku kt. ma byt ovladana hlasom a sucasne klikanim. mě napadly přesně ty otázky, které pak následují :-D

Tohle půjde leda s nějakým pluginem, kterému webová stránka bude sloužit jen jako jakýsi "kontejner".

Ale napadá mě: Není to nesmysl, programovat hlasové ovládání stránky? Proč to nenechat na hlasovém ovládání prohlížeče?
mcdave
Profil *
no ono je to stranka pre pda... malo by to fungovat v IE mobile..... a je to sluzba ktora poskytuje predpoved pocasia a cestovny poriadok s tym ze je tam server na rozpoznavanie hlasu.....
tj bud mozem zadavat mesto hlasom alebo si vybrat z z ponuky.....
je to uloha mojej diplomovky.... any idea????
Hooonza
Profil *
No, kdyby tak dokázal zpracovat ty údaje třeba v php... ?

->

header("HTTP/1.1 301 Moved Permanently");
header("Location: $novaadresa");
header("Connection: close");

???
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0