Autor Zpráva
Mgr_Marek
Dobrý den,
hledám zkušeného prográmátora na výrobu jednoho systému v php. Prosím jen vážně..

V případě zájmu prosím napište na mgr.marek@atlas.cz

S pozdravem
Mgr. Marek Petr
Děkuji
koudi
jednoho systému v php
Možná by stálo za to, alespoň naznačit o co jde.
Mgr_Marek
Dobrý den,
omlouvám se! Jedná se systém, ve ktérem bude administrace, registrace, odesílání e-mailů, a nějaké drobnosti, grafika skoro žádna. Více na e-mailu..

S pozdravem
Mgr. Marek Petr
Děkuji
tiso
Mgr_Marek OT: Kúpim dopravný prostriedok... Musí mať 2 kolesá, a stojan... Otázka: chcem bicykel alebo motorku?
Mgr_Marek
tiso OT: Kúpim dopravný prostriedok... Musí mať 2 kolesá, a stojan... Otázka: chcem bicykel alebo motorku?

na tuhle otázku je jednoduchá odpověď.. koupíte si motorku, ale ve skutečnosti sníte o autě..

Jinak nechápu proč ten dotaz..

S pozdravem
Mgr. Marek Petr
Děkuji
Nox_lbc
na tuhle otázku je jednoduchá odpověď.. koupíte si motorku, ale ve skutečnosti sníte o autě..
Jinak nechápu proč ten dotaz..

To jen, aby řeč nestála ;)

Jedná se systém, ve ktérem bude administrace, registrace, odesílání e-mailů, a nějaké drobnosti, grafika skoro žádna. Více na e-mailu..

Přibližná odměna? .. děkuji
Mgr_Marek
Nox_lbc
Přibližná odměna? .. děkuji

moje představa je tak do 10tis

S pozdravem
Mgr. Marek Petr
Děkuji
tiso
Mgr_Marek to moje OT bolo na margo popisu toho systému:
dopravný prostriedok=systém
2kolesá a stojan=administráce, registrace, odesílání e-mailů
motorka alebo bicykel=???-táto informácia mi chýbala v popise čo si uviedol... Pokiaľ ju doplníš, budem rád, keď nie, tak je zbytočné reagovať na moje OT príspevky...
Mgr_Marek
]tiso
systém=dopravný prostriedok
2kolesá a stojan=administráce, registrace, odesílání e-mailů
motorka alebo bicykel=???-táto informácia mi chýbala v popise čo si uviedol... Pokiaľ ju doplníš, budem rád, keď nie, tak je zbytočné reagovať na moje OT príspevky..

no rád bych doplnil, ale nevim co přesně máte na mysli :(

S pozdravem
Mgr. Marek Petr
Děkuji
Peca
Mgr_Marek
Chtělo by si to přečíst pravidla této diskuze:
Nevkládejte do svých textů podpisy ani podpisové odkazy. Budou odstraněny, protože jde o duplicitní informaci.
Podrobnějších informací je potřeba opravdu daleko víc. Má to snad být pouze administrace pro registraci emailů? To přesně odpovídá popisu.
Mgr_Marek
Asi maji všichni dost práce.. tak končím tuhle nikam nevedoucí diskuzi ;)
Nox_lbc
Doporučuji zkusit naprogramujmi.cz nebo mi napsat e-mail (popř. ICQ, MSN), který mám zde v profilu ...
Pavel Prochazka.zde.cz
Profil *
Mgr_Marek
me pripadne ze zde je jen malo jedincu co neco umi a zbytek jen taha ruzne informace... :).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.