Autor Zpráva
matlej
Profil *
Moje miniBB mi nefunguje


Warning: main(): Unable to access ./setup_options.php in /3w/wz.cz/m/matlej/index.php on line 50

Warning: main(./setup_options.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/m/matlej/index.php on line 50

Warning: main(): Failed opening './setup_options.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/m/matlej/index.php on line 50

Warning: main(setup_.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/m/matlej/index.php on line 67

Warning: main(): Failed opening 'setup_.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/m/matlej/index.php on line 67

Warning: main(bb_cookie.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/m/matlej/index.php on line 68

Warning: main(): Failed opening 'bb_cookie.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/m/matlej/index.php on line 68

Warning: main(bb_functions.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/m/matlej/index.php on line 69

Warning: main(): Failed opening 'bb_functions.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/m/matlej/index.php on line 69

Warning: main(bb_specials.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/m/matlej/index.php on line 70

Warning: main(): Failed opening 'bb_specials.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/m/matlej/index.php on line 70

Warning: main(bb_func_login.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/m/matlej/index.php on line 133

Fatal error: main(): Failed opening required 'bb_func_login.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/m/matlej/index.php on line 133
matlej
Profil *
Poraďte mi prosím
Eddie
Profil
- nemas nahrate na servery vsetky subory?
- zle nastavene cesty?
matlej
Profil *
Súbory som tahal vsetky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0