Autor Zpráva
guest
Profil
Jak docílím toho, aby po zadání ip adresy z webového prohlížeče se mi zobrazil můj web, který mi běží na localhostu?

Když to zkusím a do prohlížeče zadám IP mého počítače, tak mi vyskočí taková tabulka abych zadal jméno a heslo. Přesně je tam napsáno: "Zadejte uživatelské jméno a heslo pro Prestige 650H/HW-34 na http:............ "

Ale i když zadám jméno a heslo, kterým se do počítače přihlašuji, tak to nevezme a znova mi naskočí ta samá tabulka.

Co to je to "Prestige 650H/HW-34" - ani nevím že bych něco tohodle názvu měl na počítači :-)
Michalek
Profil
Nejspíš nemáš veřejnou ip a tvoje ip na netu je ve skutečnosti router poskytovatele.

// Dodatek, aha, je to tvůj ADSL router :-) Někde v jeho konfiguraci by mělo být něco na způsob přesměrování portů. Přesměruješ třeba port 80 na svůj počítač.
guest
Profil
Michalek
Je možné abych neměl veřejnou IP, když mám na tom daném počítači nastavené VPN přes které se na něj přes net připojuji? Byla mi přidělena pevná IP, tak předpokládám, že by měla být veřejná. Moc tomu nerozumím, tak se kdyžtak omlouvám, pokud mé úvahy nemají smysl.
guest
Profil
Dodatek, aha, je to tvůj ADSL router :-) Někde v jeho konfiguraci by mělo být něco na způsob přesměrování portů. Přesměruješ třeba port 80 na svůj počítač.
aha, tak já zkusím probádat jeho konfiguraci, díky, snad se mi to podaří
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0