Autor Zpráva
ResistanceSR
Profil *
Spravil som tabulku a aby som zobrazil jej obsah tak som do stránky vlozil tento kód :

<?php
$link = mysql_connect("mysql.ic.cz", "ty_fever_webs", "TAJNE") or die ("Ľutujem ale nepodarilo sa pripojiť k databázovému servru. Peter Multáň a Váš tým FeVeR");
$db = mysql_select_db("ty_fever_webs", $link) or die ("Ľutujem ale nepodarilo sa pripojiť k databázi.Peter Multáň a Váš tým FeVeR");
$query = "SELECT * from scenare WHERE autor = 'Peter Multáň' ORDER BY autor";
$result = mysql_query($query, $link) or die ("Ľutujem ale SQL skript nešlo provést.Peter Multáň a Váš tým FeVeR");
$num = mysql_num_rows($result);
echo "V databázi sa nachádza ".$num." záznamov n";
echo "<table bgcolor="dimgray" bordercolor="white" border="1px"> n";
while ($row=mysql_fetch_array($result));
echo "<tr><td>".$row["scenar"]."</td><td>".$row[autor]."</td></tr> n";
echo "</table>";
mysql_free_result($result);
mysql_close();
?>


Ale výsledky mi nezobrazí, zobrazí len že sa našlo 1 scénarov

kuk sem ---> Tu klik
Borsa
Profil *
nemělo by být za --mysql_fetch_array($result)-- středník ? ? je to tady:
while ($row=mysql_fetch_array($result)); . podle mě tam chybí středník, kdyžtak napiš, jestli to pomohlo :o)
Borsa
Profil *
A tak ne, to je kravina... koukal jsem se uplně jinam, omlouvám se .
Borsa
Profil *
Na tvuj problém to sice vliv nemá, ale když chceš dělat nový řádek, před "n" musíš dát zpětné lomítko " "
guest
Profil
když chceš dělat nový řádek, před "n" musíš dát zpětné lomítko
podle mě tam ty zpětná lomítka má ale při vložení do fóra se odstranily. Já když sem dávám kód, tak se mi zpětná lomítka taky vždy z kódu odstraní
Borsa
Profil
Když jsem si spustil script, zobrazilo se mi normální lomítko a n, né zpětné. Tak jsem myslel že to má naopak
buck
Profil *
while ($row=mysql_fetch_array($result)) {
echo "<tr><td>".$row["scenar"]."</td><td>".$row[autor]."</td></tr> n";
echo "</table>"; }

předpokládám že máš hosting na wz a tam pokud používáš jejich web ftp klienta žere zpětná lomítka, vlož to tam pomocí ftp klienta naistalované na tvým počítači
ResistanceSR
Profil *
Ne, web mam na ic.cz a hadzem to tam cez Total comander....a tie lomitka som tam mal....a ten strednik nepomohol.......tak pPLS dajte este naku radu.....ďik
ResistanceSR
Profil *
while ($row=mysql_fetch_array($result)) {
echo "<tr><td>".$row["scenar"]."</td><td>".$row[autor]."</td></tr> n";
echo "</table>"; }


Ty si zLATO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAS TO UMNA WAZNE !!!!!! DIKI MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC
tiso
Profil
ResistanceSR ..až na to že </table> patrí až za while...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0