Autor Zpráva
Raven
Profil *
Zdarec, zkouším se naučit php, ale fakt mi to nějak nejde, ptobírám se spoustou návodů příruček a pouček, ale pořád to nějak nedávám, jako samotným zápisům tak nějak rozumím, ale jak mám něco vytvořit, tak sem v kreši.

Tak sem se chtěl optat jestli by se tady nenašel někdo kdo by mi s tím pomohl a naoplátku bych ho mohl něco přiučit ve photoshopu a nebo udělat grafiku na web. Nejleppší by bylo z Brna a nebo okolí.

Kontakt ICQ:262382835
t2001
skus knizku "php5 pro úplné začátečníky" od Jirky Brázy :)
25k
Profil *
Jen tu ne ... nastavovana kase z jeho predesle knizky, kolikrat dosti spatne napsany kod, i ja jako lehce nadprumerny programator pisi lepsi.

Doporucoval bych PHP a MYSQL - rozvoj webovych aplikaci 2 / 3 vydani. Wellington , stoji to asi 800,- ale vyplati se ....
WertriK
25k
Leporelo o PHP neznáš ? :-P
25k
Profil *
;)) bohuzel
Raven
Profil *
Super, mám PHP pro úplné začátečníky (Jakub Mach), ale fakt to nějak nedávám, prostě mi to z knížky nejde, proto hledám někoho kdo by se se mnou mohl sejít a vysvětlit mi aspoň základy, nebo ukázat příklady a tam mi to vysvětlit. Když sem se učil dělat web tak sem základy uměl za jeden den, ale to mi bylo vysvětlováno kámošem.

Tak co nenašel by se někdo takový, co by si na mě udělal chvíli času.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0