Autor Zpráva
shamania
Profil
Zdravíčko,
chtěl jsem udělat něco ve smyslu, že si web zapamatuje přihlášení pomocí cookies třeba na měsíc a při další návštěvě se toto prodloužení prodlouží na další měsíc.. Ale, když zadám adresu webu do IE (6), tak vyhodí stránku "Stránku nejde zobrazit, bla bla" a na web se dostanu až když dám stránku refreshovat. V podstatě až na tenhle problém to funguje dobře.. uživatele si to pamatuje.. V ostatních prohlížečích to funguje
Používám tam tohle:

if(isset($_COOKIE['jmeno']) and isset($_COOKIE['heslo']) and !isset($_GET['logout'])){
if ($_COOKIE['jmeno'] !="" and $_COOKIE['heslo']!=""){
$_GET['login']="cook"; //timhle aktivuju přihlašovací proces
$cookjmeno=$_COOKIE['uname'];
$cookheslo=$_COOKIE['heslo'];
$_POST['jmeno']=$cookjmeno;
$_POST['heslo']=$cookheslo;
}
}

děkuju
Leo
Profil
"Ale, když zadám adresu webu do IE (6), tak vyhodí stránku "Stránku nejde zobrazit, bla bla" a na web se dostanu až když dám stránku refreshovat."

A jste si jisty, ze to souvisi s cookies? Leo
shamania
Profil
Jistý nejistý.. děláto jen když je víše uvedený kod aktivní.. Ted jsem nucen tutu "future" vypnout a problém odpadnul, takže asi jo.. Napadlo mě jedno řešení, tak ho jdu vyzkoušet :)
---
tak nápad nefungoval :) ale vylučuvací metodou jsem zjistil, že se to týká jen této operace:
$cookjmeno=$_COOKIE['uname'];

$cookheslo=$_COOKIE['heslo'];

a vůbec nechápu proč se tomu tak děje :)
shamania
Profil
ale no ták.. to nikdo neví proč se tak děje?
tiso
Profil
čo z tohoto je správne:$_COOKIE['jmeno']$_COOKIE['uname']
Leo
Profil
"děláto jen když je víše uvedený kod aktivní.. "

Vite, ale ono to muze souviset i s dalsim kodem ve stejnem skriptu, tezko nekdo odhali chybu v tom utrzku. Nemate tam treba presmerovani? Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0