Autor Zpráva
Kajda
Profil *
ahoj, lidi,

pod Wins jsem psal PHP v Homesite 4.52, máte něco dobrého v Linuxu?

dík,

KK
ronnie
Profil
Musí to být free? Pokud ne, tak Zend Studio.
Kajda
Profil *
no, vlastně radši free. já si tím nevydělávám :(
Yrrah
Profil
A potřebuješ debugger?

Pokud ne, co třeba jEdit?
ronnie
Profil
Tak potom bych se podíval po PHPEclipse. Neznám ho, ale prý je to rovněž velmi dobré IDE.
Kajda
Profil *
díky moc, kouknu na oba.
KK
koudi
Profil
Na unixových systémech si vždy vzpomenu na nezapomenutelný vi ;-)
Kamahl
Profil *
vim || vi. Naprosto bezkonkurenční. (Myslim že jsou dokonce i verze pro win) V grafickém režim je celkem dobrý bluefish. Také se dá použít mcedit nebo gedit.
Mastodont
Profil
Quanta taky není špatná, pro začátečníky bohatě stačí.

Bluefish jsem zrušil poté, co jsem nedokázal najít autocomplete.
llook
Profil
Jestli jsi zvyklý na Homesite, tak asi něco jako Quanta+, Bluefish, Kate nebo jEdit. Vim má něco do sebe (já ho používám i na Windows) ale chce to pár hodin se ho učit, není to tak instantní jako ostatní zmíněné editory. PHPEclipse jsem zkoušel několikrát a vůbec se mi nelíbilo.
tree
Profil
urcite vi/vim
BlackMartin
Profil
Zkus http://www.stahuj.cz/vyvojove_nastroje/www-tvorba/ostatni_editory/hate ml-pro/?g[hledano]=HateML&g[oz]=1.0063
Mastodont
Profil
BlackMartin:

Podporovaný OS: Windows 98/ME/NT/2000/XP. Přečetl sis vůbec otázku?
BlackMartin
Profil
Jj sorry sem si nevšimnul toho OS.
dnx
Profil
myslim si ze blufish neni spatny
Oshima
Profil
Pro zdrojáky doporučuju jEdit (pokud mate funkční Javu) a nebo BlueFish... VIMko se bude lidem co přechází z Windows ovládat strašně nemotorně, ani po několika letech sem si na něj nezvykl... někdo si ho chválí umí plno věcí, ale souvislou řádku v tom proste nenapíšu :)
Kajda
Profil *
Tak jsem zkusil nainstalovat Bluefish, a je to dobrý, funguje to. Ani auto-dokončování
html tagů není problém zapnout, jak tady, myslím, někdo vzpomínal. Děkuji všem.
KK.
Mastodont
Profil
To jsem vzpomínal já, ale neměl jsem na mysli autocomplete HTML tagů (ten funguje tak, že doplní koncovou značku ...), ale doplňování názvů proměnných, čili když mám $promenna1 a $promenna2, tak po napsání $prom chci, aby mi vyjel seznam všech proměnných začínajících na tyto znaky. Editor bez tohohle je pro mne nepoužitelný.
Oshima
Profil
Tak tuto je to poslední co by mě na editoru trápilo :-D
Mastodont
Profil
Oshima
Pán zřejmě programuje v Notepadu nebo nikdy nepsal aplikaci s více jak pěti proměnnými nebo objekty, že? :-))
Oshima
Profil
Ne já jen svoji neschopnost nesvádím na editor... :) jako jiní, že?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0