Autor Zpráva
MarekM
Profil *
Dobrý deň, som začiatočník. Mám stránku, kde mám hornú čas» jeden DIV, vµavo - Menu - druhý DIV, stred - hlavný div, vpravo - oznamový DIV. To je v poriadku zatiaµ. V hlavnom DIV mám potom viac jednotlivých DIVOV. Tu sa mi vyskytuje prvý problém a to, ľe v IE je vąetko OK, ale FF mám medzery medzi jednotlivými DIVmi veµmi malé, priam sa dotýkajú a v IE má pekné - rozdiel 5px.
Druhý problém nastáva vtedy, keď v µavom dive, kde mám menu kliknem na niný odkaz, v hlavnom dive sa mi má zobrazo» buď jeden, alebo aj viac DIVov podµa toho, aký je odkaz, ale keď tak učiním, na pozadí mi ostanú predchádzajúce DIV z úvodnej stránky. Vie mi niekto poradi», kde robím chybu? Dá sa nejako po kliknutí na niný odkaz zabezpeči», aby mi ostatné DIV zmizli?

Ďakujem, dúfam, ľe som to napísal troąku zrozumiteµne :) - ako uvádzam som začiatočník Dík moc. Marek
pavel prochazka.zde.cz
Profil *
No nemas definovane vsechny nepovinne parametry, a tak si je kazdy prohlizec nedefinovane parametry vyklada posvem.....
MarekM
Profil *
Ale to sa skôr asi týka tých medzier ak tomu rozumiem, vieme poradi» tie nepovine parametre? A čo s tými DIVami, čo sa mi prekrývajú? :(
pavel prochazka.zde.cz
Profil *
stahni si nejake stranky kde jsou pouziti kaskadni stily a tam studuj, tech parametru je hodne.....
pozir si program TopStyle lite to je na psani kaskadnich stylu jak udelany a tam jen nastavujes pozadovane parametry....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0