Autor Zpráva
Tormirian
Profil *
Zdravim, v PHP jsem naprosto neznalý. Na mém webu (www.bastard-nation.wz.cz) jsem umístil Nástěnku (obdoba těch, které jsou poskytovány od blueboard apod.) Je ale tvořena klasicky "ručně", takže všechny data jsou na mém FTP a ne u některého poskytovatele (tzn. bez reklam :-) ). Jenže kdykoliv se odešle zpráva tak jsou v ní abnormálně velká písmena. Používám CSS a mám nastaveno aby základní písmo bylo velikostí 12px a to co se zobrazuje opravdu 12px nebude.
Prosím pomoc :-)
Anonymní
Profil *
mas tam <td class=text> a v css subore nikde nevidim ten class, ktory ti urcuje velkost fontu
a kua toto nieje o html a css ale PHP
t2001
Profil
protože to máš v cssku blbě definovaný :-)
Tormirian
Profil *
Kde vidíš class=text ?? To tam jaksi nemůžu najít.
Tormirian
Profil *
No a mohli byste mi poradit co mám blbě definovaný ? Nebo jak se s tim vypořádat ?? Docela by mi to pomohlo, protože už nevim co s tím mám dělat...
Alphard
Profil
Kde vidíš class=text ?? To tam jaksi nemůžu najít.
<center><font class=cas>Zobrazit příspěvky:<br><a href=board.php3?idprispevek=1>1-10</a>&nbsp;&nbsp;&nbsp</center><table ><tr><td class=time><b>dsd<b></td> <td> </td></tr><tr><td><A HREF=mailto:dd@dd.dd>[e-mail]</A></td><tr><td class=time>18. 03. 2007, 11:01:57</td></tr><tr><td class=text><br>ssssss </td></tr></table><br>
<table><tr><td class=time><b>dsvsv<b></td> <td> </td></tr><tr><td><A HREF=mailto:@>[e-mail]</A></td><tr><td class=time>18. 03. 2007, 10:57:22</td></tr><tr><td class=text><br>sdvd </td></tr></table><br>
<center><font class=cas>Zobrazit příspěvky:<br><a href=board.php3?idprispevek=1>1-10</a>&nbsp;&nbsp;&nbsp</center> <p>&nbsp;</p></td>
Tormirian
Profil *
Díky, už vim i proč jsem si toho nevšimnul předtím. Tak díky za pomoc, pokusím se s tím něco udělat. Pokud víte přesně co tak se nebojte a napište mi to pls :-) Rád bych si ušetřil nějakej ten čas :-)
Tormirian
Profil *
Děkuji vám. Vyřešeno :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0