Autor Zpráva
toma
Profil *
Dobry den. Používám na stránkách guestbook z http://flash.jakpsatweb.cz/index.php?page=guestbook2 . všechno šlape jak ma, ale mam jeden problém, guesbook mam umístěnej v framu (rámu) a když někdo vyplní při posílání příspěvku i svuji stránku, tak pak po kliknutí na odkaz v knize se stránka otevře v tom framu (rámu) ve kterym je gusetbook. potřeboval bych, aby se stránka otevřela v novém okně. Php script na učení parametrů odkazu vypadá takto:

$formatedWeb = "<p> <u><font color="#666666"><a href="" .trim(strip_tags(HTMLSpecialChars($web)))."">".trim(strip_tags(HTMLSpecialChars($web)))."
</a></font></u>";

jak do scriptu vepsat otevíraní stránky v novém okně?
Casero
Profil
toma
$formatedWeb = "<p> <u><font color="#666666"><a target="_blank" href="" .trim(strip_tags(HTMLSpecialChars($web)))."">".trim(strip_tags(HTMLSpe cialChars($web)))."
</a></font></u>";
toma
Profil *
hmm, to právě moc nefacha. Pořát se to votevírá ve stejnym rámu.
ZloBR
Profil *
Co tohle?

<script language="JavaScript">
<!-- ;
function wind_more()
{
msg=open("","targer_wind_more","height=450, width=350, toolbar=no, status=no, menubar=no, scrollbars=yes, directories=no, resizable=no, top=10, left=10");
msg.focus();
}
// end hide -->


$formatedWeb = "<p> <u><font color="#666666"><a onclick="wind_more()" target="target_wind_more" href="" .trim(strip_tags(HTMLSpecialChars($web)))."">".trim(strip_tags(HTMLSpe cialChars($web)))."
</a></font></u>";
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0