Autor Zpráva
marvays
Předem se chci umlubit, jestli jsem tento dotaz nahodil do nesprávného tématu :D

Ateď ..... nějaký čas se snažim zabývat webem. A to tak, že fandím joomle a sní pracuji. Nedávno se mi do ruky dostl užasný program JSAS, který mi umožní dělat celý web přímo nma mém PC a pak ho jen nakopčím hotový na ftp a data do DB. Určitě znáte. Ještě lepší natom je, že mi tím pádem řeší velký problém joomly, a to je zapnutý Safe Mode na hostingu. Ale mám jeden problém. A tou je konfigurace DB. po třídenním snažení systémem pokus omyl kapituluji a chci se zeptat, jak mám nastavovat DB v JSAS aby mi psala krásně česky. 5eším to tak že v programu založim novy web. Najedu přes admina do DB a tam si přes jakési porovnání nastavím latin1. zkoušel sem i latin2 i utf-czcech, nebo tak nejak. Proste at tam dam cokoli, klidne i švedsky, tak to nepíše dobře všecky znaky. Ale jakmile web udelám a nakopčím na web a do DB na hostingu, tak česky píše.

A proto .... je zde nějaký odborník, kdo by mohl poradit. Nebo udělat nejaký návod krok zakrokem, jak vše nadstavit. Snažim se to sice chápat, ale nejde to :( Logicky bych chtěl nastavit v JSAS stejnou DB jako na serveru, ale nejde to. nevím jak. prosííííím pomozte
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.