Autor Zpráva
hunter
Profil *
Dostaly se mi do rukou stránky, které jsou v php, a je tam pouze index, kde ovšem vůbec není text, co je na stránkách. Nevím jak to popsat...prostě mám jenom index s PHP, ale ostatní sekce tam nejsou, jak je mám tedy upravit? Možná je to běžné, ale PHP bohužel neumím, jenom HTML. Jak upravit obsah stránek pouze se znalostí HTML, jde to?
djlj
Profil
Ten text je asi v nějakých souborech okolo. Zkopíruj si tedy část textu ze stránky a prohledej touto frází soubory.
tiso
Profil
hunter -pravdepodobne stránky používajú databázu a ich obsah je tam... Podľa všetkého je to nad Tvoje znalosti, takže buď sa budeš veľa veľa učiť, alebo to nechaj niekomu inému.
hunter
Profil *
spíš to vypadá jako že to ten tvůrce ani sám nedělal, protože je tam na každým řádku spousta vysvětlivek, proč to tak je, samý poznámky apod. Ale ten text prostě nemůžu najít, ani když se podívám do ostatních složek :-(
Alphard
Profil
kdyžtak sem nakopíruj index, řeknem ti, kde ten text hledat
hunter
Profil *
Dobře, podívejte se tady: volny.cz/florida2007/index.txt
Alphard
Profil
tiso to trefil, data jsou v databázi, vzhledem k tomu že umíš jenom HTML bude úrava velice těžká až nemožná, maximálně zkus třeba PHPMyAdmin (pro správu databáze), ale vzhledem k tomu, že ten web využívá smarty bude ruční editace náročná
hunter
Profil *
Ale někde ty texty být musí, odkud by je to jinak čerpalo? Ale nemůžu je fakt najít. Jsou tam složky admin, appdata, core a moduly. A hrozně moc souborů, a přitom tak malý a jednoduchý stránky, že určitě nejsou všechny ty soubory využívaný.
Bývají ty texty u podobných webů v nějakém jednom souboru, který by se dal normálně otevřít třeba v notepadu?
djlj
Profil
hunter
Jak již bylo psáno, není to uloženo v souborech, ale v databázi.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0