Autor Zpráva
tozi
Profil
lidi potrebujem pomoc mam subor obrazky.php,ale stale mi vyhody chybu a neviem preco! help pls!

ked chcem v mojom RS uploadnut obrazok tak mi vyhodi takuto hlasku

Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: Unable to access /home/clients/thecrims.sk/thecrims.sk/index.phpobrazky/temp/t_11760415 61_tclogo_1024x768.jpg in /home/clients/thecrims.sk/thecrims.sk/admin/obrazky.php on line 43


konkretne vypisuje chybu tu kod:

if($_POST['add_ok']) {
if(!empty($_FILES['subor']) && !empty($_POST['sekcia'])) {
$_FILES['subor']['name'] = $path_temp."t_".date('U')."_".$_FILES['subor']['name'];
if($_FILES['subor']['size'] <= ($obrazky_max_size*1024*1024)) {
if(move_uploaded_file($_FILES['subor']['tmp_name'],$_FILES['subor']['n ame'])) {
$array_type = array('','image/gif','image/jpeg','image/png');
if(in_array($_FILES['subor']['type'],$array_type)) {
$array_pripona = array('','gif','jpeg','png');
$rozmery = GetImageSize($_FILES['subor']['name']);
$pripona = $array_pripona[$rozmery[2]];
djlj
Profil
Najdi si někde anglicko-slovenský slovník. Záhy totiž zjistíš, že Unable to access znamená, že tam, kam zapisuješ, nemáš přístup.
tozi
Profil
djlj
to je mi jasne ale cesty mam zadane spravne a aj na priecinky pre ukladanie obrazkov mam 777.takze preto som to tu dal.a dakujem za nic.

ostatny pls pomozte
djlj
Profil
to je mi jasne
Zajímavé, že jsi to do dotazu nenapsal.

a dakujem za nic.
Nemáš zač.
tozi
Profil
djlj

kamo si tak hlupy alebo sa len robis,sak ked to tu davam tak si asi neviem rady nemyslis?a pisat take kraviny z tvojej strany su fakt blbost ale neber to osobne mozno este musis podrast.
djlj
Profil
kamo
Ne, my opravdu kamarádi nejsme ;).

ked to tu davam tak si asi neviem rady nemyslis?
Ano, a já jsem ti poradil. Nemohl jsme vědět, že víš, co znamená ta chybová hláška. Běžně sem píší lidé, kteří to neví, a já nemám křišťálovou kouli, abych zjistil, že ty to víš.

Další tvé primitivní dětinské narážky budu velkoryse ignorovat.
tozi
Profil
djlj
:) si magor
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0