Autor Zpráva
Milhaus
Profil
Připisování do txt. Problém
Alphard
Profil
v čem je problém?
hádám fopen ("abc.txt", "a");
Petr Tichý
Profil
Nechceš to nějak specifikovat?
pavel prochazka.zde.cz
Profil *
Milhaus nevin nevim, ja nejsu jasnovidec co presne chces. Mazna jsi to napsal bilema pismenama na bilem pozadi....:).
Fakt nevim co chces. Napis poradny dotaz, potom ti nekdo pomuze.... tak asi tezko....
Posly sem tvuj kod, napis co to dela nebo nedela, co to hlasi za chybu a podobne....
ale tak jak si napsal dotaz ti mohu jen odpovedet, mas to blbe napsane... :).
Školník
Profil
pavel prochazka.zde.cz Evidentně se Milhaus spletl. A tolik řádků kvůli tomu..:)
pavel prochazka.zde.cz
Profil *
Školník
pokud se spletl, tak by to mel napravit. Uz jsem zde zazil spoustu podobnych dotazu se stejnym koncem, vetsinou se dotazujici uz nikdy neozval... Neni problem prece odeslat upresnujici dotaz, pokud se to nejak blbe odesle.... Taky se me stalo ze jsem neco odeslal a pak jsem vydel co jsem odeslal a pridal jsem upresnujici popis. Sice na tomto webu jsem registrovany ale me nebavi se neustale prihlasovat, tak prispevky pisi jako neclen a nemam tu moznost editovat spatny prispevek.....
djlj
Profil
ale me nebavi se neustale prihlasovat
To ani nemusíš. Já se tu přihlašoval naposledy před pár měsíci a jsem přihlášený až doteď.
Školník
Profil
Pavle, nevím, co myslíte tím neustále se přihlašovat, já zůstávám v Opeře stále přihlášený.. Jinak souhlasím s tím, co jste napsal.
Milhaus
Profil
Omlouvám se všem za opravdu divný dotaz:-).Nechtíc sem to odeslal aniž bych to dopsal.Takže je to takhle:


Potřebuju z formuláře "koncerty" který mám v html stránce zapsat údaje do koncerty.txt.Problém je v tom,že se mi připisují data na konec a já bych potřeboval Připisovat před(načítám to pak do html).Zkoušel sem všechny způsoby(a,a+,r,r+). Mněl by to být správně "r+",ale u toho se mi starší data smažou jako u "w+".Myslel sem že sem php trochu pochopil a teď sem v pasti.Nebo je problém jinde?:-) Mohl by mi někdo poradit popř.poslat už hotový skript?Asisem máslo:-)

<?php
$file=fopen("koncerty.txt", "a");

fwrite($file,"<hr>$koncerty ");
fclose($file);

readfile("text.txt");
?>
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0