Autor Zpráva
Milhaus
Profil
Mám problém_ chtěl bych připisovat do textového souboru z formuláře a používám tenhle script:
<?php
$file=fopen("koncerty.txt", "a");

fwrite($file,"<hr>$koncerty ");
fclose($file);

readfile("text.txt");




?>



Všechno mi funguje jak má,akorát potřebuju aby se mi to připisovalo před text který je tam už uložený.
Načítám to pak do stránky a potřebuji aby se mi to zobrazovaloí od posledního příspěvku.Za radu děkuji
Alphard
Profil
r+
Milhaus
Profil
Děkuji vím že sem to už zkoušel a nešlo mi to třeba sem udělal chybu jinde.Vyzkouším to a uvidím.
Milhaus
Profil
Omlouvám se všem za opravdu divný dotaz:-).Nechtíc sem to odeslal aniž bych to dopsal.Takže je to takhle:


Potřebuju z formuláře "koncerty" který mám v html stránce zapsat údaje do koncerty.txt.Problém je v tom,že se mi připisují data na konec a já bych potřeboval Připisovat před(načítám to pak do html).Zkoušel sem všechny způsoby(a,a+,r,r+). Mněl by to být správně "r+",ale u toho se mi starší data smažou jako u "w+".Myslel sem že sem php trochu pochopil a teď sem v pasti.Nebo je problém jinde?:-) Mohl by mi někdo poradit popř.poslat už hotový skript?Asisem máslo:-)

<?php
$file=fopen("koncerty.txt", "a");

fwrite($file,"<hr>$koncerty ");
fclose($file);

readfile("text.txt");
?>
tiso
Profil
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=48012&foru m=9&page=-1
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0