Autor Zpráva
SuperMario
Profil *
Neví někdo z vás jak by se dalo udělat, aby se třeba proměnná $a zvětšila po každých 50 sekundách o 1?? Aniž by návštěvník byl přítomný na webu.
Peca
Profil
Pokud návštěvník není na webu, tak žádné proměnné neexistují. Ale předpokládám, že hledáš asi CRON.
tiso
Profil
SuperMario dopočítaj si tú premennú pri ďalšej návšteve toho užívateľa: $a=($timestamp_teraz - $timestamp_poslednej_navstevy)/50;
SuperMario
Profil *
Pokud návštěvník není na webu, tak žádné proměnné neexistují. Ale předpokládám, že hledáš asi CRON.

A co je to cron??
Peca
Profil
A co je to cron??
A k čemu je google?
SuperMario
Profil *
A k čemu je google?

No já vím k čemu je, ale nevím jestli je k tomu třeba nějaký program a jak se používá.
TFSi
Profil *
SuperMario: Lidově řečeno Cron je Linuxová obdoba Naplánovaných úloh z Windows. Tedy něco, co v určitý den a čas (případně po daném časovém úseku) provede nějakou uživatelem nadefinovanou operaci; např. načte webovou stránku. Více informací najdeš na Gůglu. Jinak:
No já vím k čemu je,... tak ho k tomu použij ;)
SuperMario
Profil *
SuperMario: Lidově řečeno Cron je Linuxová obdoba Naplánovaných úloh z Windows. Tedy něco, co v určitý den a čas (případně po daném časovém úseku) provede nějakou uživatelem nadefinovanou operaci; např. načte webovou stránku. Více informací najdeš na Gůglu. Jinak:
No já vím k čemu je,... tak ho k tomu použij ;)


Já sem si to totiž stáhl na webcron.org a vůbec mi to nejede :-(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0