Autor Zpráva
bajlek
Profil *
Muze mi nekdo pomoct?

Pri odstranovani se neodtsrani data z tabulky ani z mysql. Vypis nejede kdyz zadam jiny parametr nez jmeno, pri vyberu jmena vypise pouze 1x ikdyz je zde zaznamu v mysql vice.

davam cele na edisk (obsah : index.php, uprava.php, uprava2.php, odstraneni.php, pripojeni.php, databze.sql, style.css)

za kazdou radu budu velmi vdecen! prubezne se snazim vychytat mouchy a pokud nejakou vychytam sam,hodim sem echo.

http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/07819/projekt.zip_5.57kB.html
bajlek
Profil *
zrušil jsem sesesion,nebylo potreba,ayb nematlo
bajlek
Profil *
odstranovani vyreseno otrockym zpusobem

$sql1 =mysql_query("DELETE FROM bilek_osoba WHERE bilek_osoba.ID = $id");
$sql2 =mysql_query("DELETE FROM bilek_poznamky WHERE bilek_poznamky.ID = $id");
$sql3 =mysql_query("DELETE FROM bilek_ukoly WHERE bilek_ukoly.ID = $id");

Nyní řeším pouze výpis
Figy
Profil
Zdravim, taky mam dotaz...
...mam na strance checkbox, jak muzu udelat, aby kdyz nekdo prijde na tu stranku, ten checkbox uz byl zaskrtnuty ?
Joker
Profil
Figy
nastavit mu vlastnost checked="checked". A příště pro nesouvisející dotaz založit nové téma ;-)
Senyx
Profil
dáš mu checked (případně checked="checked"), ale to je do jinýho vlákna, nemyslíš?
bajlek
Profil *
chci aby ze selectu ve kterym je option mam nacteny hodnoty z mysql (jmeno,prijmeni) v dalsim datum zadani a v dalsim datum plneni ukolu, me zajima jak to udelat aby kdyz vyberu napr jen datum zadani aby vypsalo vsechny s datumem zadani, kdyz zadam plneni,aby mi vypsal vsechny s datem plneni a jak to udelat aby tyhle veci byli i navzajem provazane? pr. vyberu jmeno,vyberu datum zadani,nebo kdyz vyberu jmeno, datum zadani, plneni,nebo kdyz vyberu jmeno a datum plneni

jak to upravit aby to slo? je libo cely zdrojak?

SELECT * from bilek_osoba as o, bilek_poznamky as p, bilek_ukoly
as u where o.id = p.id and u.id = o.id and (concat(o.prijmeni, ' ' ,o.jmeno)
like '$clovek' or u.zadano like '$datum_zad' or u.plneno like '$datum_pln'
order by o.prijmeni)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0