Autor Zpráva
Stoptusin
Profil *
snažím se sám nakonfigurovat server apache 2.2.4. Prošel jsem snad všechny dostupné návody, co jsem vygooglil. Na stránce http://kaderas.net/blog/2007/01/23/instalace-php-apache-a-phpmyadmin/ autor dává ke stažení svůj configurační soubor httpd.conf, který je však 2x větší jak můj po konfigurační soubor. Proč to? Nikde jsem se nedočetl, že bych měl něco připisovat (resp. ne tolik). V jedný knížce jsem se i dočetl, že aby server neukazoval svojí identifikaci, tak změním "serversignature" na off v httpd.conf, v mé instalaci (stejného serveru na který se autor taky odkazuje toto) nastavení provést nemůžu, protože tam taková možnost není. Pochybuju, že všechno připisoval, včem je problém? Pokud vemu jeho configurační soubor a vložím ho k sobě a restartuju, tak se mi server nespusti (samozřejmě po změnění adresářů). Děkuju za všechny rady.
bukaj
Profil
autor dává ke stažení svůj configurační soubor httpd.conf, který je však 2x větší jak můj po konfigurační soubor
to může být způsobeno komentáři.

V jedný knížce jsem se i dočetl, že aby server neukazoval svojí identifikaci, tak změním "serversignature" na off v httpd.conf, v mé instalaci (stejného serveru na který se autor taky odkazuje toto) nastavení provést nemůžu, protože tam taková možnost není.
pokud tam nemůžete najít serversignature, není nic jednoduššího, než ji tam dopsat s volbou, jakou chcete

Pokud vemu jeho configurační soubor a vložím ho k sobě a restartuju, tak se mi server nespusti (samozřejmě po změnění adresářů).
jako obvykle... jaké chyby se vypisují?
Stoptusin
Profil *
vypisuji se chyby pri loadovani modulu, ktere se vsak s puvodnim konfiguracnim souborem loadnou
Stoptusin
Profil *
ano, ale muze tam byt spousta voleb o kterych nevim, takze nekde to musel ziskat. A co se tyce komentaru, me prijde ze se nejedna o rucne vpisovane komentare. Na intervalu je take clanek o nastaveni serveru a stejne jako serversignature i ostatni nastaveni, co vypisuje interval, ze by se meli nachazet v httpd.conf nemam.
bukaj
Profil
ale muze tam byt spousta voleb o kterych nevim, takze nekde to musel ziskat.
to může být tak po různu... ;)

i ostatni nastaveni, co vypisuje interval, ze by se meli nachazet v httpd.conf nemam.

mohou se také nacházet v apache2.conf, pokud používate apache 2

nejjednodušší by podle mě asi bylo nechat staré nastavení a postupně dopisovat další položky...
Stoptusin
Profil *
mohou se také nacházet v apache2.conf, pokud používate apache 2

takový soubor nemám a mám nainstalovaný apache 2.2.4

stejně mi příjde divný, že všichni se odkazují na httpd.conf a nikdo by neupozornil na to, že při první je soubor ochuzen o spoustu věcí?
Stoptusin
Profil *
nikdo neví?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0