Autor Zpráva
randy
Profil *
Ahoj,
mam dotaz ohledne rewritu, nikdy predtim jsem s tim nedelal, tak ted jsem o tom neco nacetl a par veci vyzkousel, neco funguje neco ne... Coz je hlavne zpusobeno tim ze to moc nechapu. Jenze ted mam problem kterej potrebuju vyresit a nejde to, tak vas prosim o radu, v nejlepsim pripade i s nazornym prikladem, rad bych to s tim i pochopil...

mam treba web www.mujweb.cz/main.php?sekce=Prodej&kategorie=Pocitace&podkategorie=Ha rdware

a pokud to spravne chapu, melo by to vypadat takto www.mujweb.cz/Prodej/Pocitace/Hardware/

no a mam ted toto pravidlo:

RewriteEngine On
RewriteCond %{REQUEST_URI} !.[[:alnum:]]+$
RewriteRule ^(.+[^/])$ /$1/ [R=301]
RewriteRule ^([^/]+)/([^/]+)/([0-9]+)-[^/]+/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/main.php?sekce=$1&kategorie=$2&podkategorie=$3 [L,QSA]


pripadne pak toto:


RewriteEngine On
RewriteCond %{REQUEST_URI} !.[[:alnum:]]+$
RewriteRule ^(.+[^/])$ /$1/ [R]
RewriteRule ^([^/]+)/([^/]+)?/?([0-9]+)?(-[^/]+)?/?$ main.php?sekce=$1&kategorie=$2&podkategorie=$3&a=%{REQUEST_URI} [L,QSA]


No a ani jedno pravidlo nefunguje, nechapu proc, ale vazne se v tom temer nevyznam, takze vas prosim o vysvetleni pripadne o reseni situace. Diky moc
bukaj
Profil
RewriteCond %{REQUEST_URI} !.[[:alnum:]]+$
pokud vím, tak toto funguje jen v PHP POSIX regulárech. v ostatních se používá \w
randy
Profil *
Diky, jak rikam, moc tomu nerozumim, zkousel jsem to teda upravit, ale stejne nic... Treba to reseni neni vubec dobre, tak pokud by nekdo vedel jak tohle spravne resit, napiste to sem prosim, diky...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0