Autor Zpráva
medion
Profil *
Dobrý večer,



$select = ("select text, udaj FROM tabulka");

$pole = array("udaj1/text1", "udaj2/text2", "udaj3/text3");


echo "<table><tr>";
foreach($pole as $nove_pole)
{

while($result = mysql_fetch_assoc($select))
{

list($udaj, $text) = explode("/", $pole_nove);

if($result['text'] == $text)
{
echo "<tr><td align='center'>".$result['udaj']."</td><td align='center'>".$udaj."</td></tr>";
}
else
{
echo "<tr><td align='center'>".$result['udaj']."</td><td align='center'>".$text."</td></tr>";
}
}
}

echo "<table></tr>";



problém je, že neprojde celé $pole, ale zůstane u toho prvního prvku, nevíte co s tím?
tiso
Profil
Vymeň cykly, foreach daj až do while... Ale lepšie by bolo to pole si najskôr pripraviť a potom vo while cykle použiť hľadanie pomocou in_array. Teda pokiaľ by to nešlo ešte lepšie, mám málo informácií...
medion
Profil *
tiso

pokud by jsme to dělali pomocí in_array, vznikne problém a to že dáme vše do pole $text, rovnost zjistíme pomocí in_array ale hodnotu $udaj patřící k určitému $text nemáme šanci zjisti, nebo pokud ano, tak jak? resp. jak vložíme stejný údaj odpovídající text když jsme to explodovali





$select = ("select text, udaj FROM tabulka");

$pole = array("udaj1/text1", "udaj2/text2", "udaj3/text3");



foreach($pole as $nove_pole)
{
list($udaj, $text) = explode("/", $pole_nove);
}

while($result = mysql_fetch_assoc($select))
{


if(in_array($result['text'], $text))
{
echo "<tr><td align='center'>".$result['udaj']."</td><td align='center'>".$udaj."</td></tr>";
}
else
{
echo "<tr><td align='center'>".$result['udaj']."</td><td align='center'>".$text."</td></tr>";
}
}






nightfish
Profil
while($result = mysql_fetch_assoc($select))

...tohle musí zákonitě zhučet na tom, že předaný parametr není platným odkazem na mysql zdroj, neboť $select obsahuje pouze dotaz samotný, ne jeho výsledek (neboli chybí tam někde mysql_query())
medion
Profil *
nightfish

to je jen chyba při výpisu, jinak to tam samozřejmě je...problém je pokud bych použil in_array je jak jsem psal, že ne příslušný řádek nevím jak vypsat hodnotu v $udaj která patří s hodnout v $text
tiso
Profil
medion - sú aj ďalšie PHP funkcie na prácu s poľom, doporučujem Ti prečítať si o nich na php.net
medion
Profil *
tiso

a nevíš o nějaké? která by byla pro mě ta pravá?:-)
tiso
Profil
medion - viem ale nepoviem. Nauč sa chytať ryby...
medion
Profil *
tiso

seš pěkně arogatní, lidi tu chodí pro radu a ty ze sebe uděláš blbečka, chtěl jsem snad aby mi někdo vypsal kod, ne, sám jsem si ho udělal, ale neopovídal mým představám a jinak to napsat neumím, proto jsem přišel pro radu a odkázat mě nea cca 60 funkcí když víš tu správnou je prasárna, pokud nechceš radit tak neraď. Nauč ser nebým blbeček...
tiso
Profil
medion - položil si mi otázku, ja som na ňu odpovedal. Poradiť som Ti poradil koľko som chcel, keď sa Ti nepáči je to Tvoj problém. Nie som tu jediný kto tu radí, tak po mne láskavo nevyžaduj formu odpovede ktorá sa Ti viacej hodí, odo mňa ju nedostaneš. A podobné kecy o blbečkoch a arogancii si nechaj pre svojich vrstevníkov, sem vôbec nepatria.
medion
Profil *
tiso

odpovědět se dá jakkoliv, pokud nemáš odpověď na otázku tak neodpovídej, protože sem nepatří ani rady typu "nauč se chytat ryby". Tvá infantilnost je očividná, takže bych být tebou přestal třídit podle věku, jelikož i když nemusíš patřit věkem, chováním určitě patříš mezi právě ty mladý blbečky, tak mě přestaň otravovat a když neporadíš, tak jsem nepiš. Pokud máš nějaký nutkání zkus třeba chat.
tiso
Profil
medion - budem sa opakovať, ale odpovedal som Ti na otázku čo si mi položil. Takže láskavo prestaň písať blbosti typu
pokud nemáš odpověď na otázku tak neodpovídej. hawk.
medion
Profil *
tiso

a ty laskavě přestaň psát blbosti typu
viem ale nepoviem
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0