Autor Zpráva
Vojta
Profil *
Ahoj, mám takový specifický problém s Apachem. Mám Windows síť s Win2k Serverem, na němž běží Apache. Všechno šlape jak má, jenom tak jednou za pár dnů se stane, že Apache nějakým způsobem zablokuje lokální síť a přihlašování trvá neuvěřitelně dlouhou dobu, přitom na stanicích, které byly před touto chybkou přihlášené všechno běží jak má (i stránky na tom webserveru - tzn. Apache je pořád funkční). Vypadá to, jako kdyby byly v kolizi nějaké porty do lokální sítě nebo problém Apache s jiným programem. Vůbec netuším. Ani nevím, jak to zjistit. Máte někdo nějakou ideu? Díky moc...
juneau
Profil
nevim, jestli ti to pomuze, ale me server strasne dlouho cekaval na informace z netu. priklad:

mam pevne pripojeni na net (bezdrat-> 50 lidi v siti + pripojka do netu) a v jednom lokalnim scriptu funkci gethostbyaddr($ip) nebo tak nejak. aby server tenhle script spravne vyhodnotil, potrebuje net...

pokud neni propojeni k netu, fce akorat vrati hodnotu ip, tedy nedela nic. jenze jednou vypadlo pripojeni k netu, ale dal bezela vnitrni bezdratova sit. to server nepochopil a snazil se pul minuty dostat na net (protoze pripojeni k siti bylo)... script samozrejme na tuto dobu vytuhl a pak se ale vse zobrazilo v poradku.

treba je to neco obdobneho...
Vojta
Profil *
No, díky, ale nevím o ničem takovém, co by běželo na lokálních compech, nehledě na to, že při těch mých výpadcích jede net normálně (z těch lokálních stanic uživatelé nepocítí změnu).
llook
Profil
Jak jsi vůbec přišel na to, že to způsobuje zrovna Apache?
Vojta
Profil *
Tak, že když ho stopnu, tak to přihlašování ke stanicím, které v tu chvíli už několik minut "viselo" bez odezvy, se najednou úspěšně provede... Už jsem osondoval web a udělal jsem několik pokusů na základě rad k woknům, tak když to bude úspěšné, poreferuju.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0