Autor Zpráva
JOHN
Profil *
Ahoj,
mam jeden problem.na stranke mam vytvoreny formular, kde uzivatel vypisuje data. Pre spracovanie mam vytvorenu tabulku, kde sa mi data maju zapisovat. Ono to funguje, ale vzdy sa mi prepisuje prvy riadok, a chcel by som to tak, aby stale novy riadok pribudol. Nie som velmi dobry v php, prosim nemohol by mi niekto s tym pomoct? prosim...
Znamy mi spominal, ze to mam nejako prerobit cez session, ale to je pre mna spanielska dedina...
Prosim pomozte mi niekto...
Tu je to co mam teraz v "zapisat.php" (neviem ci je to dobre, ale funguje to, no stale sa prepisuje prvy riadok :((((( )

<form action="./dotaznik.html">
<input type="submit" name="Dalsi respondent" value=" Dalsi respondent ">
</form>

<?php

echo "<table border=1 width=3000";

echo "<tr><td>Meno respondenta</td>
<td>Odp. 1.otazka</td><td>Poznamka</td>
<td>0</td><td>1</td><td>2</td><td>3</td><td>4</td><td>5</td><td>6</td> <td>7</td><td>8</td><td>9</td><td>10</td><td>11</td><td>12</td><td>Poz namka</td>
<td>0</td><td>1</td><td>ine</td><td>Poznamka</td>
<td>1</td><td>2</td><td>3</td><td>4</td><td>5</td><td>6</td><td>7</td> <td>8</td><td>ine</td><td>Poznamka</td>
<td>1</td><td>2</td><td>3</td><td>ine</td><td>Poznamka</td>
<td>1</td><td>2</td><td>3</td><td>4</td><td>5</td><td>Poznamka</td>
<td>1</td><td>2</td><td>3</td><td>4</td><td>5</td><td>Poznamka</td>
<td>1</td><td>2</td><td>3</td><td>4</td><td>5</td><td>6</td><td>7</td> <td>Poznamka</td>
<td>1</td><td>2</td><td>3</td><td>4</td><td>ine</td><td>Poznamka</td>
<td>Odp. 11.otazka</td><td>Poznamka</td>
<td>Odp. 12.otazka</td><td>Poznamka</td>
<td>Odp. 13.otazka</td><td>Poznamka</td>
</tr> ";


echo "<tr><td>$meno</td>
<td>$pocetpac</td><td>$Poznpoc</td>
<td>$a</td><td>$aa</td><td>$aaa</td><td>$aaaa</td><td>$aaaaa</td><td>$ aaaaaa</td><td>$aaaaaaa</td><td>$aaaaaaaa</td><td>$aaaaaaaaa</td><td>$ aaaaaaaaaa</td><td>$aaaaaaaaaaa</td><td>$aaaaaaaaaaaa</td><td>$aaaaaaa aaaaaa</td><td>$Pozna</td>
<td>$b</td><td>$bb</td><td>$bbb</td><td>$Poznb</td>
<td>$c</td><td>$cc</td><td>$ccc</td><td>$cccc</td><td>$ccccc</td><td>$ cccccc</td><td>$ccccccc</td><td>$cccccccc</td><td>$jindyc</td><td>$Poz nc</td>
<td>$d</td><td>$dd</td><td>$ddd</td><td>$Poznd</td>
<td>$e</td><td>$ee</td><td>$eee</td><td>$eeee</td><td>$eeeee</td><td>$ Pozne</td>
<td>$f</td><td>$ff</td><td>$fff</td><td>$ffff</td><td>$fffff</td><td>$ Poznf</td>
<td>$g</td><td>$gg</td><td>$ggg</td><td>$gggg</td><td>$ggggg</td><td>$ gggggg</td><td>$jindyg</td><td>$Pozng</td>
<td>$h</td><td>$hh</td><td>$hhh</td><td>$hhhh</td><td>$jindyh</td><td> $Poznh</td>
<td>$j</td>
<td>$k</td>
<td>$l</td>
</tr> ";

?>

DAKUJEM
krteczek
Profil
jdi do phpmyadmin a přidej te tabulce sloupeček id s vlastnostmi: autoincrement , primární, int.
Taps
Profil
Ano, přesně tak přidat sloupec id a záznamy se budou číslovat automaticky od 1,2,3.... tím pádem by už k přepisování záznamů nemělo docházet
JOHN
Profil *
Dakujem za radu,
ale ako mam tam pridat ten stlpec id?? do hlavicky ho pridat viem, ale potom k tym riakom aby sa stale pridavala hodnota 1 , 2 , 3 ...
to uz neviem ako mam urobit... :(((((
Taps
Profil
Přes phpmyadmina.
krteczek
Profil
Taps: ty to ukládáš do souboru?
to není dobrý nápad, tyto data patří do databáze. pak snimi budeěš moct nakládat podle potřeby.
Taps
Profil
krteczek
Ne neukládám, akorát vím, že i taková možnost existuje.
JOHN
Profil *
Dakujem za rady s tym id
...ešte by som potreboval pomôcť s jenou vecou.
Niektoré stránky sú na heslo a potreboval by som urobiť "zmenu hesla", teda aby si užívateľ mohol sám zmeniť
heslo, ale nedarí sa mi :((( Nenašiel som ani tu v diskusiách pomoc lebo všetko čo som našiel bolo cez mysql a ja to
mam riešené ináč.

Mám súbor s heslami na servery, kde zapisi vyzerajú asi takto (kodonavie sha1):

user1:bb31fbff8fac91c17ee6052d98084e6e63184859
user2:bb31fbff8fac91c17ee6052d98084e6e63184859

Vytvoril som si aj formular v subore index.php, ktorý vyzerá asi takto:

Staré heslo:<input type="password" name="heslo" />
Nové heslo: <input type="password" name="n_heslo" />
Podtvrdenie nového hesla:<input type="password" name="nn_heslo" />
<input type="submit" value=" Potvrdiť " name="Potvrdiť">
</a></p></form>

Ale neviem urobit zmenu hesla tak, aby sa pozrelo, kto je prihlaseny a prepisalo len ten prisludny riadok :(((

Neviete mi prosim este niekto pomoct aj s tymto? ...absolútne to nezvládam... :((
DAKUJEM
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0