Autor Zpráva
lolo
Profil *
ahojte prosim vas potreboval by som ziskat z tabulky kto je prihlaseny .. akym prikazom to vytiahnem?
Str4wberry
Profil
Třeba:
mysql_query("select * from prihlaseni where neco='necemu'");
DJ Miky
Profil
To záleží, jakou máš strukturu tabulek a jak uživatele přihlašuješ, třeba:
SELECT * FROM uzivatele WHERE online=1
lolo
Profil *
tabulka vyzera takto



CREATE TABLE `uzivatele` (
`id` INT NOT NULL AUTO_INCREMENT PRIMARY KEY ,
`jmeno` VARCHAR( 32 ) NOT NULL ,
`heslo` VARCHAR( 32 ) NOT NULL ,
`mail` VARCHAR( 64 ) NOT NULL ,
`web` VARCHAR( 128 ) NOT NULL ,
`prava` TINYINT NOT NULL ,
UNIQUE (`jmeno` , `mail` )
) ENGINE = innodb CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_czech_ci;
lolo
Profil *
proisim pomozte miiiiii
Taps
Profil
Udělej si tam třeba sloupeček online, ze kterého pak budeš zjištovat zda je či není uživatel přihlášen
jahodal
Profil
Udělej si tam třeba sloupeček online, ze kterého pak budeš zjištovat zda je či není uživatel přihlášen
a jak mu to pomuze pokud se uzivatele neodhlasi tak budou online porad.
Pavel Prochazka.zde.cz
Profil *
lolo no, jestli ti jde o prosty ukazatel kolik lidicek je na tvem webu, bez rozliseni kdo to je, tak se mrkni na muj web. A tam v sekci php si to stahni.....
HGD
Profil
lolo: koukam že ta tabulka je taky od peCana :-D
docela bych ten ukazatel taky použil, ale jahodal má recht a tejně, jak bych to udělal přes ten sloupeček v DB ??? Protože jestli tomu chápu dobře, tak po přihlášení by se musela DB přepsat, resp ta buňka se stavem

BTW.: 2 Pavel: bych se na ten script juknul, ale kvůli tomu se mi nechce hned registrovat ;-)
honzasek
Profil *
Zdravim,¨potrebuji poradit.Mam databazi Mysql a v ni nekolik zaznamu.Jeden radek se jmenuje "cena".Potreboval bych udelat soucet hodnot v tomto radku.Tedy soucet vsech cen napriklad do promenne $celkem. Nevite nekdo jak na to? Honza
Pavel Prochazka.zde.cz
Profil *
honzasek urcite ale zaloz si svoje vlakno...........
Pavel Prochazka.zde.cz
Profil *
HGD zdravim, nejak jsem si neuvedomil ze je to stahovani podmineno registraci na mem webu. uz jsem to opravil.....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0