Autor Zpráva
jahodal
Profil
zdravim mam problem s vytvarenim nahladu na jedne zakazce. Zde je zdrojovy kod funkce:
<?php

function nahled_obrazku($original, $nahled, $sirka, $vyska)
{
$kvalita = 100;
$nahled_sirka = 60;
$nahled_vyska = 45;
$original_docasny = imagecreatefromjpeg($original);
$nahled_docasny = imagecreatetruecolor($nahled_sirka, $nahled_vyska);
imagecopyresampled ($nahled_docasny, $original_docasny, 0, 0, 0, 0, $nahled_sirka, $nahled_vyska, $sirka, $vyska);
$akce=@imagejpeg($nahled_docasny, $nahled, $kvalita);
if($akce)
{
imagedestroy($nahled_docasny);
imagedestroy($original_docasny);
if(file_exists($nahled))
{
}
}
}
?>

,z hlasky jsem usoudil ze se jedna o neplatny obrazek typu jpg. obrazek je Tady
( ty webovky jsou rozdelane tak je nijak nehodnotte. dekuji).
Hlaska:
Warning: imagecreatefromjpeg() [function.imagecreatefromjpeg]: gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error: in /var/www/autobazarok.cz/www/include/showimage.php on line 7

Warning: imagecreatefromjpeg() [function.imagecreatefromjpeg]: './design/images/fotky/11/001.jpg' is not a valid JPEG file in /var/www/autobazarok.cz/www/include/showimage.php on line 7

Warning: imagecopyresampled(): supplied argument is not a valid Image resource in /var/www/autobazarok.cz/www/include/showimage.php on line 9

Warning: imagedestroy(): supplied argument is not a valid Image resource in /var/www/autobazarok.cz/www/include/showimage.php on line 14
Alphard
Profil
ten obrázek na který odkazuješ (http:/autobazarok.cz/design/images/fotky/11/001.jpg) vkládáš jako originál? Opera mě upozorňuje na nějaké chyby, zkus jiný obrázek :-)
jahodal
Profil
Opera mě upozorňuje na nějaké chyby, zkus jiný obrázek :-)
bylo to spatnyma vlastnostma obrazku ja ho mam jako gif a uploadl jsem ho jako jpg a zapomel jsem zmenit i vnitrni atribut obrazku. na original jpg to slo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0