Autor Zpráva
Glumik
Profil *
Zdravim, jak docilim toho, aby se pri prichodu na stranku seance znicily, ale behem prace na strance byly porad seance aktualni?
Post
Profil *
uplně na konec stránky dej session_destroy();
koudi
Profil
Glumik
Kde jsi prosimtě našel výraz 'seance' ?
Glumik
Profil *
Post

Dekuji.
Glumik
Profil *
koudi


Kde jsi prosimtě našel výraz 'seance' ?

Asi jsi nikdy necetl knizku "PHP a MySQL", takze doporucuji Ti, aby sis tuto knizku popripade koupil a nalistoval kapitolu 8.
Alphard
Profil
Glumik
souhlasím s koudim, četl jsem 3 knížky a nespočet internetových článků a vždy (99%) se používá session
koudi
Profil
Asi jsi nikdy necetl knizku "PHP a MySQL", takze doporucuji Ti, aby sis tuto knizku popripade koupil a nalistoval kapitolu 8.

Už díky tomuto se té knize budu velkým obloukem vyhýbat...

Obsahuje ještě nějake dalši perly?
Post
Profil *
No hádám že tam to označení relace mysleli pro trošku něco jinýho než přímo session, případně to byla teda divná knížka nebo ofláknutej překlad :)
koudi
Profil
No hádám že tam to označení relace mysleli pro trošku něco jinýho než přímo session, případně to byla teda divná knížka nebo ofláknutej překlad :)

A nebo všechno tohle dohromady. A jestli Glumik ještě řekne, že output na stránku posílá ozvěnou, tak už fakt nevim... :)
Glumik
Profil *
Alphard
Ja to beru, priste napisi misto seanci 'session'.
koudi
Perly by se nam nasly, ale s timto tematem nemaji nic spolecneho.
Post
Kdyz v te kapitole je, citace "Jazyk PHP definuje funkci session_start, ktera vytvori novou seanci a pri naslednem volani identifikuje a zavede stavajici seanci." Takze z toho vyplyva, ze je rec o session.
Glumik
Profil *
koudi

Pokud Ti to dela dobre, tak jen utoc na moji hlavu, kdyz Ti to udela dobre. Ale kdyz ja zacnu utocit na Tebe, tak se ani nestacis nadechnout, ale o tom tato diskuze neni, tak si dej prosim pohov. A pokud chces utocit pravem, tak utoc na "Computer Press", ktera zajistovala preklad vyse uvedene knihy.
koudi
Profil
Glumik

Pokud Ti to dela dobre, tak jen utoc na moji hlavu, kdyz Ti to udela dobre. Ale kdyz ja zacnu utocit na Tebe, tak se ani nestacis nadechnout, ale o tom tato diskuze neni, tak si dej prosim pohov. A pokud chces utocit pravem, tak utoc na "Computer Press", ktera zajistovala preklad vyse uvedene knihy.

Proč se tak rozčiluješ? V žádném připadě jsem na tebe neútočil. Nechápu, jak jsi na to přišel. Takže klídek...
Alphard
Profil
A pokud chces utocit pravem, tak utoc na "Computer Press", ktera zajistovala preklad vyse uvedene knihy.
jen pro zajímavost, z kterého roku ta kniha je?
DoubleThink
Profil *
Computer Press
Jak překvapivé.

uplně na konec stránky dej session_destroy();
Jenom bych doplnil, že tato funkce způsobí zahození session na serveru. Aktuální globální pole $_SESSION a cookie se session ID zůstane zachována.
Je tedy v některých situacích na místě zavolat ještě session_unset();
Mastodont
Profil
Slovník anglicko-český:

session = relace, zasedání, sezení, schůze

Slovník francouzsko-český:

seánce = zasedání, schůze

Můžete mi vysvětlit, co vás na překladu session = seance tak irituje?? Já osobně zas třeba nechápu, proč se to překládá jako relace, relace je u mne vazba mezi tabulkami. Podotýkám, že já tu knihu nepřekládal.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0