Autor Zpráva
Zerog
Profil
Zdravim

po x-te resim instalaci MySQL po XP. Nejsem schopnej to rozjet nevim proc.
- extension=php_mysql.dll mam v souboru php.ini odkomentovane
- extension_dir = "c:/web/php/ext/" mam nejspise dobre
- soubor libmysql.dll se nachazi v adresari WINDOWS
- do pach windows jsem pridal adresar kde je php %SystemRoot%system32;%SystemRoot%;%SystemRoot%System32Wbem;C:webphp


mysql nebezi phpmyadmin hlasi: nelze nahrát rozšíření mysql,<br />zkontrolujte prosím nastavení PHP

- v logu apache se pisou nasledujici chyby:

PHP Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/ext/php_mysql.dll' - Uvedenxfd modul nebyl nalezen.
in Unknown on line 0

a po zadani extension_dir tahle:

PHP Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library 'c:/web/php/ext/php_mysql.dll' - Nepxf8xedpustnxfd pxf8xedstup kxa0pamxecx9dovxe9mu mxedstu.
in Unknown on line 0

to je tak vse. Apache i Mysql bezi jako sluzba. Uz jsem to parkrat delal ale s timhle jsem se jeste nesetkal. Driv jsem v path windows nikdy nic nedelal a fakalo to. jinak php.ini edituju spravnej to vim urcitr
Zerog
Profil
Prosim pomozte vim ze se v tom nekdo vyzna. Uz se to tu resilo.
Zerog
Profil
tak jsem rozlustit tu nesmyslnou chybu :

PHP Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library 'c:/web/php/ext/php_mysql.dll' - Nepxf8xedpustnxfd pxf8xedstup kxa0pamxecx9dovxe9mu mxedstu.
in Unknown on line 0

nejspise to znamena:

Unable to load dynamic library '.../ext/php_mysqli.dll' - Nepřípustný přístup k paměťovému místu.

chci se zeptat jaka ta knihovna (libmysql.dll) se ma kopirovat do adresare windows .... ta z adresare PHP nebo z MySQL ?
Mastodont
Profil
Po ypsilonte pro XP: XAMMP, WAMP, EasyPHP apod.
Zerog
Profil
Nic uz jsem to vyresil. Bylo to tim nacitanim spatneho libmysql.exe. EasyPHP a spol je naprd. Nejlepsi je kdyz si to clovek udela sam i kdyz to zabere trochu vic casu. Peknej den
Pavel Calta
Profil
Ja mam XAMMP a spokojenost.
Zerog
Profil
Ja vam to neberu :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0