Autor Zpráva
toom11
Profil *
Chtěl bych se zeptat, jestli by mi někdo neporadil (nebo spiš neposlal odkaz) jak udělat stránky v PhP na které by se přihlašovalo a odhlašovalo, viděl sem to tu asi před týdnem ale nezaznamenal sem si tu stránku a teďkon už sem to nenašel.
Jde mi jen o přihlášení a odhlášení (příp. registrace) a kdyby to bylo možný tak aby sem tam napoužívalo MySql tomu nerozumim vůbec, prostě jen v PHP. OK??
DIK Předem
bukaj
Profil
co třeba toto:

<form method="get">
<p>
<label for="heslo">Heslo: </label><input type="password" name="heslo" id="heslo">
</p>
<p>
<input type="submit" value="Přihlásit">
</p>
</form>
<?php
if($_GET["heslo"] == "<tajne heslo>"):
?>
tajný text, pouze, je-li zadáno heslo
<?php
endif;
?>

:D

to byl jen vtip, pokud jde o opravdové přihlašování, je většinou nutné mít nějakou aplikaci, do které se člověk přihlašuje (např. fórum, mail, přidávání komentářů...). jediné, co se dá doporučit je lépe hledat, třeba tady :)
toom11
Profil *
Dík za vtip, sem se zasmál! Já tu minule asi před týdnem (tu na diskuse.jakps.....) viděl odkaz na stránky s jednoduchym přihlášením a registrací, a u toho i php kod s vysvětlením.
Jenže ted už tu hledám asi hodinu a nenacházim to!!!! tak alespon něco podobnýhO myslim
jaho
Profil
pokud chces registraci tak je dobrý když je to v mysql (na mysql neni nic težkýho, taky jsem se jí bál). Kdyby jsi zadal do google "přihlášení", tak ti to hned najde napr. http://interval.cz/clanky/weblog-v-php-registrace-a-prihlaseni-autoru/

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0