Autor Zpráva
rK
Profil *
zdar jede ajax normálně pod apache(m) ? nebo ho doma na PC nerozjedu?

nevíte kde najít php/ajax kalendář? , jednoduchý ? pokud ne tak funkční script ? na změnu textu pomocí ajaxu když kliknu na link ? já něco už hledal ještě se mi nepodařilo zprovoznit. (php/ajax)
Mastodont
Profil
Ajax je JavaScript, čili nemůže jet "pod Apachem"
koudi
Profil
zdar jede ajax normálně pod apache(m) ?
Když se takhle ptáš, tak mam pocit, že vůbec nevíš co ajax je.
Senyx
Profil
ajax je kombinace klientského javascriptu a serverového php (například) takže ti na serveru stačí apache, protože tam máš pouze normální php skripty, které generují xml...
rK
Profil *
aha mi ten ajax nenačte text sekne se u načítání takže to nefičí :/(proto to sem se ptal jestli náhodou není třeba něco více než apache aby to jelo, jinak že to je kombinace s js to vim) ,

....nemáte někdo prosím link na nějaký funkční script ? uplně obyč?
Senyx
Profil
vygoogli si nějakej tutoriál... já ti ale můžu doporučit knížku AJAX a PHP od Zoner Pressu, mám jí a jsem spokojen...
rK
Profil *
jéje tak ještě knihu to asiné sem rád že zvládám jak takž php a ještě se ho doučuju a ještě ajax to bych asi nezvld chci jen jednoduchou změnu textu na obyč věci, no nic jdu googlit ikdyž jsem doted hledal a nšel jeden ze schopnějších a nejedemi :/
dracek
Profil
Něco infa na citrónu - http://citron.blueboard.cz/clanek-239-ajax-navod-pro-zacatecniky.html
rK
Profil *
to mám jenže totamje nějaké s selectem možná nějak zkusím upravit

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0