Autor Zpráva
Alois Marhoul
Profil *
Ahoj

Nevíte někdo o již napsaném skriptu na statistiku přítupů? jedná se mi o něco víc než obyčejné počítadlo. Potřebuji měřit statistiku každé stránky + kategorie stránek,... Potřebuji to pro zpracování statistik na inzertním serveru a tento přehled chci dát inzerentům (každému jen za své inzeráty).

Našel jsem pouze: http://interval.cz/clanky/statistika-pristupu-v-php-pocet-unikatnich-n avstevniku/ ale tohle je už staršího data vydání a myslím, že by to šlo udělat lépe.
Filtyn
Profil *
No tak jestli potřebuješ konrketní statistiky pro každou svoji stránku tak se regni třeba někde na toplistu nebo navrcholu ten má moc pěkný statistiky pak jen napereš měřící kody na všechny stránky a už jen koukáš jak ti skáčou grafy
Alois Marhoul
Profil *
Nerozumím, jak to myslíš?
Petr Tichý
Profil
phpmyvisits
Filtyn
Profil *
Ty chceš jednoduché řešení měření statistik s co nejmenší námahou pro tebe při realizaci.
Já tě odkazuju na http://navrcholu.cz/
Princim je že jen nastrkáš jejich měřící kody na svoje stránky a to je celý, pak budeš mít přehledný statistiky.

Pokud chceš něco konkretního a vlastního tak se vlastní práci na tom nevyhneš (teda z používání už hotových scriptů taky někdy bolí hlava) ale z toho cos napsal je "služba počítadlo" nejlepší řešení pro tebe.
Alois Marhoul
Profil *
Já potřebuju abych v administraci každému inzerentu mohl dát graf s návštěvnosti jeho inzerátu. Tedy jedna věc je měření dat - to hledám hotovou a druhá věc je prezentace naměřených dat - a to budu chtít hodně přizpůsobit, nebo si napsat sám.
Alphard
Profil
Já potřebuju abych v administraci každému inzerentu mohl dát graf s návštěvnosti jeho inzerátu.
kód na pár řádků, při návštěvě zapíšeš záznam o přístupu do databáze, jestli musí být unikátní, tak nějaký testík navíc, např. IP
při výpisu vybereš (where id_inzerat = xxx) a vypíšeš, na grafy doporučuji jpgraph (PHP knihovna na tvorbu grafů, vyhledávač pomůže, psali o tom např. na intervalu)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0