Autor Zpráva
S.T.A.L.K.E.R
Profil *
Mám form a potřebuju odeslat data do db - to není problém, problémem je, že když do formu přidám input file a do formu enctype="multipart/form-data" pro odeslání img na srv, tak se uloží img na server, ale zase se nezapíšou data do db, zase když tam enctype není uloží se data do db, ale neuloží obrazek na srv. Jak docílit obojeho. Předem dík za odpověď.
djlj
Profil
když do formu přidám input file a do formu enctype="multipart/form-data" pro odeslání img na srv, tak se uloží img na server, ale zase se nezapíšou data do db
Děláš prostě něco špatně.
S.T.A.L.K.E.R
Profil *
a není možný když tam je enctype="multipart/form-data", že to může jen nahrát img na srv?
djlj
Profil
Ne, není to možný.
Martin Grames
Profil
Chybu bych hledal spíše v PHP skriptu - pochlub se s ním a možná chybu najdeme ;-)
S.T.A.L.K.E.R
Profil *
tak uz jsem prisel na jednu moznou pricinu, kdyz tam mam podminku


if(!empty($_POST) && !empty($_POST['nazev']) && ......... && !empty($_POST['system'])


ktera ma osetrovat, aby nebyl poslan prazdny formular, tak to ulozi jen obrazek do db, ale neodesle data, kdyz ji zakomentuju, tak ulozi data do db i obrazek na server, zase ale muzu odeslat nevyplneny form
S.T.A.L.K.E.R
Profil *
tak uz mi to jede, mel jsem tam v tom ifu i !empty($_POST['img']) a to zrejme nemuze...

Ale mam jeste jednu otazku:

Jde nejak udelat, aby se obrazek nahral na server a taky hned automaticky priradil k produktu, protoze jak jsem rikal mam form s polozkama nazev, popis, atd.....jednou polozkou je i ten zminovany obrazek, form odesilam do db a img uploaduju na srv a jeste bych potreboval do db do sloupce img ulozit odkaz na ten prihranej img.
S.T.A.L.K.E.R
Profil *
vyreseno

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0