Autor Zpráva
one
Profil
pokračování z : http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=9&topic=53 015

Omlouvám se, že zakládám znovu stejný topik, který byl včera založen, ale bohužel už se odsunul hodně dolů, kde už by si ho nikdo určitě nevšiml.

Takže jak mi odpověděl djlj, moc jsem to nepochopil a hlavně mi to hláší parse error...

díky předem za další odpovědi
Marat
Profil *
A zobrazuješ hlášku pomocí Javascriptu nebo ti naběhne další php stránka na které máš vypsánu tu chybovou hlášku ? Pomocí javascriptu (vyskočení okna) by se to mělo zachovat..
YoSarin
Profil
one
Ehm.. víš, stačí jeden příspěvek a on ten topic zase vyplave nahoru.
YoSarin
Profil
Pardon, nějaký záhadný auto-dvojklik.
one
Profil
Marat
Je to stále ta samá stránka na které zobrazuji chybové hlášky pomocí echa a formulář mám v proměnné a mám podmínku, pokud se formulář neodeslal, tak zobrazime form a chybovou hlášku, snad jsem to napsal srozumitelně, popř, můžu hodit kód....

YoSarin
To už tu to tak funguje? Dřív jsem sem mohl psát jak chtěl a topik byl stále někde dole, prostě se ani nehnul. tak se omlouvám, že jsem se neinformoval.

YoSarin 2.
Ehm, víš ono to tady tak nefunguje, tak si přístě nech tyhle rady stranou.
one
Profil
pomůžete tedy někdo, prosím?
YoSarin
Profil
one
Nefunguje? A odkdy? Zkus ctrl + F5.
EDIT
Já o koze ty o voze - pravdu máme oba - tohle se dá nastavit v preferencích, já jsem si to tak nastavil a pak jsem na to zapoměl, takže mi přidání jednoho příspěvku vyplaví vlákno na povrch. :-)
djlj
Profil
one
Pokud se správně dívám, tak tam žádnou chybu nemám. Nemáš chybu někde kolem? (Chybějící středník apod.)
one
Profil
YoSarin
Ok a je to vyřešené :-) já jsem si to také teď nastavil, takže už snad další rozepře kvůli tomu nebudou.

djlj
Díky, já blbec tam měl blbě apostrofy.
one
Profil
a u checkboxu to je asi to samé že? akorát že tam bude podmínka if($neco==TRUE){...} ano?

ja bych to zkusil sám, ale bohužel teď nemůžu... tak se ptám předem
one
Profil
noo, tak mě to u toho checkboxu nějak nefunguje, buď to hází parse a pokud ne tak to nefunguje, kód můžu hodit, popř. si s tím ještě pohraju ale chci se zeptat jestli vůbec nebloudím ve slepé uličce...
djlj
Profil
echo "<input type='checkbox' name='name' value='value'"; if($_GET['value']=="value"){ echo " checked='checked'"; } echo " />popisek";
one
Profil
djlj
Fakt dík moc, cením si toho, že si odpouštíš takové ty kecy kolem (a ne jako někteří, tím nemyslím přímo toto fórum, ale všeobecně) a místo toho rovnou lidem pomůžeš (možná že není správné dávat přímo kód, pokud někdo přímo nepožádá, ale já jsem tě o to požádal a proto ti také děkuji, že jsi mi pomohl z té pro mne zapeklité slepé uličky ven a ukázal mi správné řešení, které určitě v budoucnu ještě mnohokrát využuji)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0