Autor Zpráva
meca
Zdravim, nemáte někdo zkušenosti s převodem normálních videí do formátu FLV? Jde to vůbec? Prolejzám tu internet a není to zrovna populární téma :-/

Díky moc.
Joker
WAV je zvukový formát, ne video.

Jinak já spíš řešil opačný problém, jak dostat FLV do "něčeho normálního" :) Ale povedlo se mi to, takže obráceně to *nějak* půjde taky. Ale jak, to teda nevím.

Jakým způsobem se nahrávají videa třeba na YouTube? A nešlo by to v nejhorším nahrát na YouTube a potom zase stáhnout? :-)
meca
Joker
Jo, tak wav to nebude. ;) Hlavně že si rozmíme -;))

No na to obráceně tady nalézám snad miliardy různejch programů a snad i skriptů, ale na to obráceně nějak ne-e ;) ... PS: To se ti to teda povedlo přes PHP? Nechceš nějak aspon naznačit, abych to skusil celý obrátit :)

A s tim YouTube? Ehm... Neříkaj ti doma jokere ;) Jako, je to zajímavá idea, ale to bych to už rovnou mohl vkládat přes YouTube a nespouštět to od sebe na serveru - jenže tady jde o ten pocit, že to mam u sebe a že si tam uživatelů můžou v klídku vkládat vlastní videa.
Joker
No když to jde zpátky, půjde to i tam ;)

A s tim YouTube? Ehm... Neříkaj ti doma jokere ;)
Ne, doma fakt ne :-D
Já jenom, že přesně tohle bude to, co dělá YouTube nebo další podobné služby. Předpokládám, že se vezme nějaký soubor z disku a převede se do FLV.
djlj
Jo, jde to. Pomocí ffmpeg.
meca
Joker
Jo jo, bude to přesně ono... Někdy; snad ;)
meca
djlj
Ok, dik... Vypadá to neuvěřitelně složitě, ale kouknu na to. :-*
TFSi
Můžu se zeptat, jak todle téma souvisí s PHP (abych se taky poučil) ?
Jinak já na převody používám VLC a ještě se mi nestalo, abych neuspěl ...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0