Autor Zpráva
adada
Profil
Potřeboval bych poradit. když totiž napíšu dvakrát po sobě

$fp=FOpen("kosik.body", "a");
FPutS($fp,"neco");
FClose($fp);

$fp = fOpen('kosik.txt', 'r+');
FPuTS($fp,'$konec');
FClose($fp);

napise mi to
Warning: fopen(kosik.txt) [function.fopen.php]: failed to open stream: Permission denied in /home/free/ic.cz/o/obalovesklo/root/www/kosik.php on line 20

Warning: fputs(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/free/ic.cz/o/obalovesklo/root/www/kosik.php on line 21

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/free/ic.cz/o/obalovesklo/root/www/kosik.php on line 22


Nevite co s tim
temistokles
Profil
Nemáš právo zapisovať do kosik.txt.
andy
Profil *
skus nastavit prava na 777 teda chmod
adada
Profil
Jo na to uz sem prisel ale ted mi nejde dalsi vec nevite jak by se dalo udelat aby ze soboru do kteryho se vkladaj data ve forme cislel-asi tkto to tam vypada
12
136
58
23

Potreboval bych ty data spocitat do jinyho souboru
temistokles
Profil
Načítaj si súbor po riadkoch (http://sk.php.net/manual/cs/function.fgets.php ) a následne tie riadky sčítaj, výsledok si zapíš do ďalšieho súboru.

Mohlo by to vyzerať takto:



$sucet=0;
$f = fopen ("subor.txt", "r");
while (!feof ($f)) {
$riadok = fgets($f, 4096);
$sucet+=(int)$riadok;
}
fclose ($f);

$f = fopen ("vysledok.txt", "w");
fwrite($f, $sucet);
fclose ($f);


adada
Profil
Jo dik uz mi to funguje
temistokles
Profil
nz
Vena
Profil *
Rád bych, aby mi PHP zapsalo data do souboru který automaticky vytvoří, zkoušel jsem výše uvedené případy s parametrem "a" kdy manuál uvádí ¨, že pokud nenajde soubor pro uložení automaticky jej vytvoří. Bohužel pokud např. mi kosik.txt nenajde nic si PHP samo nevytvoří, nevíte prosím někdo jak pomocí PHP automatiky vytvořit soubor pro uložení dat ?

Díky
nightfish
Profil
Vena
http://cz.php.net/fopen (podívej se na parametr mode)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0