Autor Zpráva
kzujt
Profil *
Zdravim :-)
Potřebuju ze serveru pomocí socketů nejdřív uložit cookies do nějaké proměnné a pak je opět pomocí sockétů metodou POST zpátky na ten server odeslat v HTTP hlavičcce. Akorát netuším jak na to. Neví někdo prosím?
Dík
nightfish
Profil
Akorát netuším jak na to. Neví někdo prosím?
vykašlal bych se na sockety a použil curl, ve kterém toto jde naimplementovat poměrně triviálně
a pokud není curl nainstalováno nebo povoleno, tak se buď domluvit s provozovatelem a nebo změnit hosting :-)
kzujt
Profil *
Aha, tak na curl musím ještě mrknout ... :D
kzujt
Profil *
Hloupá otázka ... jak mám to curl do svýho PHP nainstalovat? :D
K.
Profil *
Pokud máš v phpku příslušnou knihovnu, tak stačí v php.ini "odpoznámkovat" příslušné rozšíření.
kzujt
Profil *
To už jsem udělal, ale nefunguje to. Když si dám phpinfo(); tak tam curl nikde není.

A stejně myslím, že přes ty sockety by to bylo asi lepší, neví pls někdo jak na to?
nightfish
Profil
To už jsem udělal, ale nefunguje to
v návodu se píše něco o tom, že musíš někde v $PATH (tzn. třeba v adresáři system32) mít umístěny soubory libeay32.dll a ssleay32.dll (dodávány standardně k PHP)
pak v php.ini odkomentovat extension=php_curl.dll
a restartovat apache

A stejně myslím, že přes ty sockety by to bylo asi lepší, neví pls někdo jak na to?
nevím jestli lepší, ale přes curl je to rozhodně jednodušší
ale přes sockety to určitě půjde taky - doporučuji nastudovat specifikaci cookies, tam určitě něco bude
kzujt
Profil *
Angličtinu moc nedávám. Takže asi bohužel nic :-/
temistokles
Profil
kzujt
Nájsť podobné texty v češtine bude asi problém.
V angličtine je však výborným zdrojom už samotný manuál http://sk.php.net/manual/sk/function.fsockopen.php , je tam vzorový príklad na cookie aj na post hodnoty (v komentároch k textu).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0