Autor Zpráva
Rewey
Profil *
Vážení,

vím, že už to tu bylo tisíckrát, ale lámu si s tím hlavu již asi šest hodin a i když jsem vyzkoušel spoustu variací kódů z této diskuze, nepovedlo se mi vyřešit můj problém - buď dojde k otevření prázdné stránky, nic se nestane nebo dojde dosti často k smyčce.

a) Mám adresu www.neco.eu/jako/tato/adresa/totalni/nesmysl.php a potřebuju ji přetransformovat pomocí www.neco.eu/index.php?page=nesmysl.php.

b) Existuje kód, který by platil pro všechny úrovně zanoření? ( www.neco.eu/jako/tato/adresa/totalni/nesmysl.php --> www.neco.eu/index.php?page=nesmysl.php, ale i www.neco.eu/jako/tato/nesmysl.php --> www.neco.eu/index.php?page=nesmysl.php)
bukaj
Profil
.htacces v rootu webu:
RewriteBase /
RewriteRule ^.+([^/]+\.php)$ index.php?page=$1
Kajman_
Profil *
Nebo možná

RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteRule ^(.+/)?([^/]+\.php)$ index.php?page=$2 [L,QSA]
Rewey
Profil *
Díky moc pánové, ale u obou dvou případů se sesype grafika (jako by to nemohlo načíst externí css soubor) a adresu to neupraví... :(
Rewey
Profil *
Už jsem z toho opravdu zmatený, vyzkoušel jsem snad dvacet kódů nalezených různě půo diskuzích (hlavně zde) a nefunguje ani jeden... :/
Kajman_
Profil *
K css souboru atp. musí být správná cesta - např. absolutní. Vzhledem k vytvoření virtuální adresářové struktury je nynější špatná.

src="/styl.css"
Rewey
Profil *
Bohužel, ani ta absolutní cesta nepomohla. Opravdu nechápu, jak to může fungovat... Ne, že bych to nutně potřeboval, jen jsem to chtěl vyzkoušet, ale i tak... Ani náznak zlepšení se neobjevil při jediném kódu, jen jednou mi všechno začalo odkazovat na úvodní stránku a to bylo vše. :((
bukaj
Profil
nepomůže ani "naprosto absolutní cesta"? něco jako: http://domena.tld/styl.css?
BetaCam
Profil
a nepomohlo by ti třeba neco jako

RewriteCond $1 !^(index\.php|styl\.css)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0