Autor Zpráva
Demitra11
Profil
ahojte vytvaram si stranku a mam problem zo sukromnou posou nema niekdo niaky priklad ako ju tam mozem dat aby uzivatelia maly moznost medzi sebou pisat zo sukromnou postou a ten druhy je ten


ze vytvaram forum a potrebujem ho urobyt tak aby boly iba themy takze bez kategorii a potrebujem to urobyt zo session tak ze ked je uzivatel prihlaseny nemusi znovy vypisovat nick a password a tak nema niekdo niaky priklad ze si to zmenim jako ten pristup k databaze

a chcel by som sa este spytat jako vyvolat zo session take ako email a nick viem ale ked zadam vyber id tak mi tam pise chybu nevie niekdo preco

prepacte mozno tam nastanu chyby pisal som to rychlo dufam ze to pochopite a pomozete
centi
Profil
Prečítaj si to po sebe a napíš to znova.
Demitra11
Profil
centi : no viem prepac dufam ze si to pochopyl alebo ze to pochopia ostatny dufam ze pomozete

tu to mas este raz

takze potreboval by som na moju stranku funkciu Mesager (Sukromna posta) a to tak ze ked je clen prihlaseny ze moze posielat a primat spravy

a stym forum mam ho obycajne ale neviem ako tam mam do tych kodou dat session aby sa nemusely uzivatelia znova prihlasit

viem stranku mam urobenu tak ze ked sa clen prihlasy vojde do inej stranky a tam mam to forum

a stym session napriklad som myslel ako snim vyvolat z databazy id mail a ostatne
buck
Profil *
po pravdě taky moc nechápu, ale ty soukromé zprávy jsou jednoduchý, formulář, odešleš a uložíš do databáze, a pak budeš kontrolovat jestli v ní není zpráva pro danýho uživatele, pokud ano, tak to třeba vypíše "nová zpráva"
temistokles
Profil
Na sessions ti odporúčam http://www.linuxsoft.cz/article.php?id_article=440 , prípadne mrknúť samotný manuál. V praxi si pri prihlásení uložíš potrebné údaje a neskôr ich načítaš. Nič konkrétne ti však nik neporadí, nakoľko aj tvoje info sú rovnako nekonkrétne.
Demitra11
Profil
buck nemozes mi sem napisat niaky uplne jednoduchy priklad na sukromnu spravu aj s databazou neviem ako tu databazovu tabulku urobyt
TMb
Profil *
Prosím Vás, mám problém, maluju obraz, chtěl bych ho mít na úrovni, ale mám problém: nevíte někdo, jak se maluje slunce? A ještě bych chtěl do pravýho rohu namalovat stádo jelenů... Nevíte někdo, jak vypadá jelen? Můžete mi tady jen tak modelově jelena někdo namalovat?

Podobně absurdní je tento dotaz.
Demitra11
Profil
TMb vies este nejsom profik a myslel som ze mi tu niekdo pomoze ale zle som myslel

inac to forum az tak nepotrebujem ale tu postu
temistokles
Profil
Demitra11
Keď to zadáš ako zákazku, určite sa ti ozve viacero záujemcov. Zjavne o to inak nik záujem nemá. ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0