Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
ma niekto skusenosti s tymto sikovnym programom?
roberta
Profil
dobrá anketová otázka :)
aký máš problém s EasyPHP?
Anonymní
Profil *
no asi taky problem ze vsetko fici az nato ze ked sa dostane na spojenie s db tak tam konci , nespoji to a nerobi nic
Charlie
Profil
Skontroluj konfigurační soubor pro databázi
Wiki
Profil
inac v easyPHP to máš defaultne heslo nastavené na "" (akože prázne), a užívateľ root
Anonymní
Profil *
Charlie

a co tam mam hladat? inak mam easyphp nejake 1-8

a to ze je to bez hesla a uzivatel root to viem a aj tak to nejde
Anonymní
Profil *
do prkna chlapy dajte mi nejak balik PHP,MySql,Apache, ktory pojdea bude bezproblemovo fachat vo Windows XP Profesional s sp2.
skusal som easyphp,phphome a nejde to
Wiki
Profil
Ja mam EasyPHP 1-7 a ide to bez problemov -> nazov db v mysql a v mysql_db connect sa musi zhodovat a aj tabulak aj stlpce musia existovat
Kráťa
Profil
Anonymní
tak si zkus nejdříve také spustit PHP server, jinak ti to fakt nepůjde.
můžeš zkusit třeba http://www.zive.cz/files/inet_srv_light.exe
Píše se o tom na http://www.zive.cz/h/Programovani/AR.asp?ARI=114906&CAI=2038
Miškin
Profil
Taky jsem dnes nainstaloval EasyPHP nic jsem nenastavoval, jen jsem vytvořil tabulku jména a nějáký sloupce a pomocí <?php $dbi=mysql_connect("localhost","root",""); ?> se k ní připojuji, ale nejdeto, kdepak je chyba? díky
Anonymní
Profil *
aj ja mam taky isty problem , a to easyphp mam z casaku computer, stoji za velke ***** taketo projekty
Anonymní
Profil *
co je na tom zle???
nemam heslo db sa vola MHAH

$spojenie = mysql_connect ("localhost","root","") or die("chyba1");
mysql_select_db('mhah',$spojenie) or die("chyba2");
VitaZ
Profil
Můžete mi sem prosím napsat, jaká verze GD knihovny je v EasyPHP 1.7 nebo 1.8? Mám na localhostu správně běžící PHP Home 2 a proto nechci instalovat jinou verzi jen kvůli tomu abych to zjistil. Za informace předem děkuji:-)
lacop
Profil
apache2triad rulezz ;)
Anonymní
Profil *
mudrlanti, kecate tu o nicom a pritom neviete povedat ze so sp2 vo windowse nejde spustit apache a hlavne tie drble programi ako easy php
Acci
Profil
mudrlanti, kecate tu o nicom a pritom neviete povedat ze so sp2 vo windowse nejde spustit apache a hlavne tie drble programi ako easy php
Ale jde, jsem živý důkaz
Anonymní
Profil *
tak mi povedz ako a co pouzivas vsetko opis
Anonymní
Profil *
jasne, nikto neviem nato odpoved, len kvakate tu o po... selectoch a podobnych veciach ktore su v kazdej knihe php a v kazdom seriali dik
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0