Autor Zpráva
inetMark
Profil
Som zaciatocnik a robim formular na odoslanie emailu.
Robim ho cez jeden subor, teda subor kontakt.php obsahuje formular a zaroven sa stara o zaslanie emailu.
Kedze som zaciatocnik neviem ci robim spravne ale robim to nasledovne:
- do premennej $mformular si vlozim kompletne cely text formulara (toto neviem ci je spravne, ale neviem ako inac to zabezpecit, pretoze inac by som musel cely ten text formulara kopirovat na viacej miest)
- dalej nasleduje podmienka, ktora sa pyta na jeden hidden input a vetvi sa (ten hidden input sluzi na to, aby som vedel, ci sa pristupuje k stranke priamo, alebo z formulara)
- ak je prazdna tak sa da echo $mformular;
- ak nie je prazdna a hidden input obsahuje OK, tak sa nevykresli formular, ale vypise sa e-mail bol zaslany uspesne, zavola sa sleep(2); a nasledne sa vykresli formular

To co nastane je logicke, avsak sa znazim docielit nieco ine. Mojim cielom je aby sa cela stranka nacitala na dve sekundy (vratane footer, pretoze pri tom sleep sa stranka v polke na 2 sekundy zastane). Pritom jak sa stranka nacita tak chcem aby bol 2 sekundy zobrazeny text, "email bol zaslany uspesne" a potom aby sa stanka reloadla a vykreslila znova vratane formulara.
Casero
Profil
inetMark
Použí JavaScript...
inetMark
Profil
Mozem sa spytat ako na to?
inetMark
Profil
Vyriesene cez <meta http-equiv='refresh' content='2;url='kontakt.php'>
temistokles
Profil
Neriešil by som to cez sleep, dva dotazy na server by boli lepšie, valstne ich budeš potrebovať tak ako tak. Použil by som výpis "email odoslaný" a následne zavolal meta refresh (pohľadaj, nájdeš ;-) ).
inetMark
Profil
No uz je to vyriesene, ale vdaka :)
temistokles
Profil
inetMark
No než som to dopísal, už si to sem poslal aj sám :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0