Autor Zpráva
peki
Profil
Ahojte.
Taka otazka.
Pls. poradte hladal som na w3c-ku bezvysledne, ani wiki nepomohla...
optvorim connection na server.
$handle = fsockopen ("www.server.sk",90,$errno,$errstr,10);
ked chcem dostat obsah stranky ktora je zavisla od dat kolekcie post - aky je format HTTP hlavicky s nazvami premennych a ich hodnotami ?
( nieco ako GET /index.html HTTP/1.1
Host: www.example.com ale POST a aby tam niekde boli premenne - ako z formulara napr)
...a skusal som si spravit form s metodou post a zistit co z getallheaders() ale tam to nebolo, mozete poradit ?
Dakujem.
nightfish
Profil
nějaký důvod proč nepoužít curl?

a mimochodem na manuálové stránce fsockopen je v komentářích několik ukázek, jak poslat POST požadavek
koudi
Profil
nějaký důvod proč nepoužít curl?
Např. pokud na serveru není nainstalován/povolen? Zní to sice divně, ale teď se mi to u jednoho hostingu (nechci jmenovat) stalo. Psal jsem správci, zda je možné to změnit, ale nebylo mi vyhověno a poměrně mě to zarazilo a naštvalo.
Nicméně závěr tohoto příběhu je takový, že i dnes curl nemusi být a poté je potřeba použít sockety...
peki
Profil
Ah jo, ide to , najpoholdnejsie je v mojom pripade fsockopen , ale este stale, nasatava problem:COOKIES;
Nevie niekto - neaky napad ako by mohol php script ktory sa prihlasi na stranku akceptovat SESSION ID v cookie alebo hociaku inu COOKIE ?
thx
peki
Profil
Ziadne napady ?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0