Autor Zpráva
Northon
Profil *
Ahoj mám problém s nastavením při instalaci phpbb chce to nastavení a at už to vložim jakkoli píše mi to chybu
Nelze se připojit k databázi, viz. zpráva o chybě.P-B��stup pro u�ivatele 'vbus_cz'@'localhost' (s heslem ANO)
možná je to protože nevim co mam doplnit třeba v předponě tabulek v databázi nechal sem tam phpbb a ještě jedna věc
protože nemám nainstalovaný phpbb na localhostu ( jestli tomu správně rozumim ) mi pak píše chyby když chci vložit do souboru .php náký forum nebo podobně tak to píše chybu používám EasyPhp abych mohl upravovat a zkoušet forum musim mít něco podobného
pro databázi php (když to tedfy nechci rovnou nahrát na server) ?
Northon
Profil *
* oprava = pro databazi mysql
nightfish
Profil
Northon
přečti si toto a pak zkus svůj dotaz zopakovat

a problém je předpokládám v tom, že uživatel vbus_cz nemá oprávnění pro přístup do databáze (nebo tento uživatel neexistuje nebo zadáváš nesprávné heslo)
Northon
Profil *
no opravdové dík za smysluplnou odpověd a pokud předpokládáš že je problém v tom tak není protože sem ho zaregistroval no a kolem toho "kodexu správného psaní na netu" po pravdě myslel sem že to forum je od toho aby se tu někdo zeptal na to co nevý a smysl příliš nedává zpráva o chybě P-B��stup pro u�ivatele 'vbus_cz'@'localhost' (s heslem ANO) příště se zeptám radši někde jinde , ale i tak zkontroluju jestli sem neudělal chybu někde v registraci uživatele
djlj
Profil
protože sem ho zaregistroval ... chybu někde v registraci uživatele
Co to?

pokud předpokládáš že je problém v tom tak není
Věz, že je.
Northon
Profil *
zjistil sem proč to nešlo byla to chyba na straně hostingu krom toho...
nightfish ber ohledy na to že každý neumí php jako ty a tak zkrot svou aroganci a nechovej se jako blbec
djlj:už vím , ale ne mou vinou já zadával heslo který mi bylo posláno při registraci na hosting , ale napsal sem na helpdisk a ten mi zdělil že pouze zaslali jiné údaje než byli to sem sám rád , že se to tak vyřešilo
koudi
Profil
Northon
ber ohledy na to že každý neumí php jako ty a tak zkrot svou aroganci a nechovej se jako blbec
Nevšim jsem si, že by senightfish choval arogantně či jako blbec.
Dokonce ti i poradil, kde máš chybu (což tak nakonec skutečně bylo).

Jestli chceš nějaké 'lepší' odpovědi, možná by sis občas po sobě moh přečíst, co za nesmysly píšeš, opravit si hrubky, naučit se používat takové věci jako tečky za větou apod....

příště se zeptám radši někde jinde
Jestli nezměníš své vystupování, tak to asi bude nejlepší.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0