Autor Zpráva
joe
Profil *
Ako sa da nasimulovat, aby mi stranku z virtualneho serveru (pr. easyPHP) nacitavalo urcitou rychlostou, ako keby som ju nacitaval z nejakeho serveru.
souki
Profil
můžeš si zkusit nainstalovat nějké lokální proxy, přes něj nastavit prohlížeč a omezit na něm rychlost. Ale přijde mi to dost šílené.
Máš proto nějaký důvod?
joe
Profil *
Nemam prehlad o tom ako nacita napr. moju stranku (este nie je hotova) niekomu na comp pri pomalej rychlosti. Neviem teda, podla coho sa riadit pri navrhu. Jeden obr. ma napr. max 9 kB. Teoria by bola jednoducha vo vypoctoch, ale co prax? Co ak dam tych obr. 15 - 20 ...
?
Mike8748
Profil
jelikoz easyPHP je Apache, tak muzes skusit mod_throttle

"This Apache module is intended to reduce the load on your server &
bandwidth generated by popular virtual hosts, directories, locations, or
users according to supported polices that decide when to delay or refuse
requests. Also mod_throttle can track and throttle incoming connections
by IP address or by authenticated remote user. "
Pavel Prochazka.zde.cz
Profil *
zdravim,
pouzijte na to profiler, ten vam rekne ktere useky jak dlouho trvaji.....
koudi
Profil
pouzijte na to profiler, ten vam rekne ktere useky jak dlouho trvaji.....
Myslím, že tohle ho ale vůbec nezajímá...
Pavel Prochazka.zde.cz
Profil *
koudi nozna, ale zde muze zjistit jak co dlouho trva. A to ho zajima. Nejde nasimulovat vytizeni nejakeho hostingu. Ne kazdy uzivatel ma stejne rychle pripojeni. A jestly ma uzivatel treba 0.5MB az 2MB linku, coz je dneska docela bezna rychlost, tak by ho velice melo zajimat kde to vazne ve scriptu, urcite za to nebude moci "pomaly" internet....
sequencer
Profil *
pavle procházko, ten profiler, co to je???
Pavel Prochazka.zde.cz
Profil *
profiler je funkce ktera dokaze analizovat kod....Napriklad v cecku u nastroju od MS je to standartni funkce... V php jsem se stim setkal u programu NuSphere phpEd....

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0