Autor Zpráva
radovan
Profil *
http://www.formvista.com/otherprojects/areaedit.html - na této asrese jsem si stáhnul pomůcku k úpravám webu jen mi nějak nejde to nainstalovat..jestly nevíte o nějakém českém návodu díky.
WertriK
Profil
Říká se tomu wysiwyg editor (doufám) tak se mrkni na netu, najdeš třeba TinyMce bo něco takového, třeba se ti to bude líbit víc.
Do stránky, na níž to chceš využít, si nalinkuješ JavaScript a přidáš něco málo kódu k nastavení vzhledu atd.

PS: jestli
temistokles
Profil
Tuším existuje niečo ako Delphi for PHP, ak by ti to bolo bližšie :)
radovan
Profil *
to asi nebylo me se tohle libi .. chtel bych to pouzit jako on line externi edito stranky.. pro uzivatele kteri neznaji nic... ale potrebuju tam ty tabulky a obrazky a to se mi libi predstavoval jsem si to tak ze se prihlasite do stranky tam si upravite clanek nebo tabulku a tu pak ulozite a na strance kde se to bude objevovat bude jen skript volani tohodle souboru .. tak ted nevim jestly to neni blbost..ale rozhodne mi to proste nejde nainstalovat ..a taky netusim kam se vlastne ty clanky ukladaji a taky ze bych treba tohle chtel udelat pro vic stranek a nedoporucujte mi redakcni system diky..:)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0