Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at C:\www\MHAH1\SKRIPTY_1\1index.php:8) in C:\www\MHAH1\SKRIPTY_1\1index.php on line 27

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at C:\www\MHAH1\SKRIPTY_1\1index.php:8) in C:\www\MHAH1\SKRIPTY_1\1index.php on line 27

Warning: session_register() [function.session-register]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at C:\www\MHAH1\SKRIPTY_1\1index.php:8) in C:\www\MHAH1\SKRIPTY_1\1index.php on line 30

Warning: session_register() [function.session-register]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at C:\www\MHAH1\SKRIPTY_1\1index.php:8) in C:\www\MHAH1\SKRIPTY_1\1index.php on line 30
Marty
Profil
Pokud jsem to správně pochopil, tak ten skript má nějaký výstup (text) ještě před
session_start() . Uprav to tak, aby session_start() bylo ve skriptu co nejdříve ještě před čímkoli jiným.
FantomX1
Profil
session_start a session_register musia byt uplne na vrchu kodu, teda pred nim nesmie byt nic a uz vobec nie ziadny metatag. Pred tymyto nastaveniami sa moze nachadzat akurat set_cookie, ktora ma este vacsiu prednost.
Zdenek
Profil *
Toto nemusí být jediný důvod, může být problém i někde v nastavení. Mně to tuto hlášku vypisuje na jednom počítači taky, na druhém a na webhostingu to chodí v pohodě. Nemůžu zatím ale přijít kde je zakopaný pes.
Jenom pro ilustaraci:

<?php
session_start() ;
unset ($_SESSION['registrovany']);
session_destroy();
//Header("Location://acer/libor/index.php?id=0");

?>
llook
Profil
Napadá mě akorát jedna věc v php.ini, která by znemožňovala posílat hlavičky - volba auto_prepend_file. Nějaké problémy s hlavičkami byly také na Microsoft IIS server, ale podrobnosti už nevím.
T
Profil *
lidi potreboval bych pomoct s nahravanim souboru
html form mi vyjde z php ve kterem je to taktéž zpracováváno
[ pro jednoduchost vyzkoušení]
použil jsem i ukázkový příklad z manuálu ale nepracuje to tak jak má
napíše mi to název souboru ale taky že se mu to nepovedlo
as budu muset kouknout na nový manuál pro php5
nemám nastavenou žádnou upload temp => system temp tam má dle cesty a práv server přístup

použil jsem pochopitelně $_FILES[ ]...

takže proč????
Honza Hučín
Profil
T
V této větvi se řeší něco jiného. Založte si, prosím, nové téma.
Nai Dzet Quiv
Profil
K těm sessions. Aby to zakladatel diskuze nepochopil špatně.
Sessions musí být před vypsánám značkovacího jazyka. Před nimi nesmí být ani mezera. Ale například PHP kód tam může být (samozřejmě pokud nevypisuje něco například pomocí ECHo atd.)
Takže: toto MŮŽE být:
<?php strašně dlouhý skript;

nastartování sessions; ?>
<nějaký-doctype>
<html>
...
Zdenek
Profil *
Doplněk k mému předchozímu příspěvku - již jsem na to přišel, byla to zatracená CACHE počítače, odkud si pořád tahal uloženou verzi s chybovou hláškou.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0