Autor Zpráva
shadyyx
Profil
kluci, mam problem s hlavickama....nekde tady jsem nasel hezky hlavicky (a dokonce i nejakej ten odkaz na kompletni clanek o hmtl mailech) ale problem je v tom, ze u hlavicek se mi nevytvareji nove radky!!! mam tam znaky "\ n" jako novy radek, a nic....taky jsem zkousel "\ r \ n " a taky nic...porad se to chova jenom jako MEZERA....ukladal jsem do promenny $hlavicky a vypsal jsem si ji na strance, a vsechny headery jsou jen oddelovany mezerama, cili ne novym radkem...tudiz mi nikdy mail neposle spravne a vrati se mi s chybou (pokud ho vubec servr odesle....hlasi mi totiz neco o nejakejch "bare LF" mezerach nebo co)

muzete poradit???


PS : OK, zjistil jsem ze HTML vypisuje bile znaky (vsechny) jen jako mezeru, takze pro vypisovani je pak treba pouzit funkce nl2br()ale u hlavicek mi to stejne nefunguje jen s tema "\ n"
PS2 : mezery u "\ n" jsou SCHVALNE, pac jinak je servr spracuje a vrati MEZERY...
shadyyx
Profil
aha, bylo treba pouzit zdvojeni "\"
niCe
Profil
nepíše se to mimochodem náhodou "\n" ? Tedy dohromady? Já žádné escapování toho lomítka nedělam.
shadyyx
Profil
ja myslel servr tady...nevim jak jsi to napsal ty, ale kdyz jsem poslal svuj prispevek ja, takl byli uvozovky PRAZDNY....u sebe ve scriptu to mam bez mezer....

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0