Autor Zpráva
none
Profil
slysely jste nekdy o Nettle administraci?
llook
Profil
Neslyšel. Co to má být?, je na to někde odkaz?, atd...
none
Profil
napr zde je ukazka Text odkazu
Jo a jentak na okraj dnes sem udelal zkousky na stredni pocitacovou skolu he he
llook
Profil
Aha, jednoduchý systém pro správu webu. Vypadá docela použitelně.
Výhradu bych měl k nakládání s neexistující stránkou - chtělo by to vypsat něco srozumitelnějšího než standardní PHP warning.
V těch článcích je nějaký dynamický obsah? Jestli ne, tak by bylo lepší include nahradit readfile.

A jentak na okraj - kdo s odbornými znalostmi z ICT je ochotný za středoškolský plat učit někoho koho to vůbec nezajímá (nejmíň polovina tvých budoucích spolužáků)?
Znal jsem snad jen jednoho idealistu, kterého živí kreslení v CADu a vedle toho učí na SOŠ sw a grafiku. Jinak mám ale zkušenost takovou, že čím zajímavější obor, tím nižší úroveň.
Ale třeba budeš mít štěstí...
Anonymní
Profil *
No ja nevim je to presneji obor správce informacnich systemu na sos.
ale k tematu kde se dá sehnat takovýto systém pro správu webu?
none
Profil
Sorka nezaregistrival sem se
thingwath
Profil
Nepobral jsem co je na tom mezi vším tím open source php kdesi cosi něco výjimečného. Psal jsem si i vlastní, ale pak mě to přešlo :-)

Jinak, u nás na SPŠ (světově proslulá škola :-)) je taky takový člověk, který skutečně těmhle věcem rozumí a taky nechápu, co tam blázen dělá :-) Ten nezájem pouze u poloviny lidí, to je optimistický odhad.
La_ToRaNTe
Profil
Jej, to znám, jednou sem to předělával podle svých představ, ale pak sem se na to vykašlal :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0