Autor Zpráva
smisek
Profil *
Dobry den,
mam problem na jednom pocitaci rozchodit Apache. Uspesne nainstaluji, nastavim, no a stranky funguji ruzne, nekdy se nactou dobre, nekdy se nenacte css. Navic funkce phpinfo() se nekdy nacte cela a nekdy zobrazi jen cast vypisu ...
Zkousel jsem ruzne Apache a i PHP, skoncil jsem u Apache 2.2.4 a PHP 5.2.3. Tuto kombinaci pouzivam i jinde bezproblemu, pouzil jsem i stejny konfigy, jen upravil cesty k souborum ... nepomohlo
Podle toho, ze to nefunguje na vice kombinacich serveru, tak netusim kde bude chyba ale asi ne u apache.. nesetkal se nekdo se stejnym problemem? nevi nekdo poradit a nebo aspon navrhnout, kde chybu hledat?
Dekuji
joejoe
Profil *
jednou jsem tusim neco podobneho videl. Problem tehdy byl ve spatne nastavenem firewallu.
smisek
Profil *
hmm, noo, ten komp je za routerem, kterej presmerovava port 80 na tenhle komp, na kompu je pouze Windows firewall a i kdyz se vypne tak to funguje porad stejne (na tom firewalle je samozrejme port 80 povolen) ... Takze firewall je vicemene ze hry (pokud neni nejakej po..kazenej) no, navic oni se stranky nactou a styly obcas taky a vetsinou ne, a kdyz jo tak zas se nenactou po obnoveni stranky ... a treba u funkce phpinfo() mi IE obcas zobrazi cast, obcas cely a vetsinou se sam parkrat refreshne a pak ukaze ze stranku nelze zobrazit ... v Opere ci Mozille to proste bud ukaze celej a nebo cast toho vypisu (vetsinou celej ee). Takze vazne netusim kde hledat chybku (rikam, FW i kdyz je vyplej tak to dela to sami ...)
dracek
Profil
To ti dělá při lokálním, nebo "externím" přístupu?

V tom druhém případě je problém s přesměrováváním paketů na Rooteru
smisek
Profil *
v obou => tim to nebude
Dracon
Profil *
Mám ten stejný problém, Začalo mi to dělat, když jsem se rozhodl vyměnit svůj starý MySQL 3.xx za MySQL 4.1x.
Kvůli tomu jsem pak musel vyměnit PHP 4.3.x za PHP 5.2.x Nakonec jsem vše odinstaloval a smazal!!!!
A nainstaloval jsem načisto WAMP 5
Přesto mi to usekává konce dokumentů, dokonce i když se pokusím načíst JPEG tak se nezobrazí celý a spodní část je doplněná nesmyslnými fleky... Souvisí to s velikostí dat. Do nějakých 50kB je to OK ale když je to víc tak to zlobí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0