Autor Zpráva
Speedytuning
Profil *
v predchozi diskusi jsem svuj problem tak nejak nevhodne vysvetlil.

takze k dotazu. Jedna se mi o to ze provozuji jakousi stream tv a nepreji si aby byla i na jinem webu, takze pokud mi bezi pres script ve kterem se zobrazuje adresa mms://xx.xx.xx.xx/tv tak by se ten script mohl nejak zakodovat nebo se pletu?

script je takovyto
<object id='MediaPlayer' name='MediaPlayer'
classid='CLSID:22D6F312-B0F6-11D0-94AB-0080C74C7E95'
codebase='http://activex.microsoft.com/activex/controls/
mplayer/en/nsmp2inf.cab#Version=6,4,5,715'
width='620' height='530'
standby='Nahrávají se součásti Microsoft Windows Media...'
type='application/x-oleobject'>
<param name='src' value='adresa kterou chci skryt'>
<param name='autostart' value='1'>
<param name='stretchToFit' value='1'>
<param name='showcontrols' value='1'>
<param name='enableContextMenu' value='1'>
<param name='showstatusbar' value='1'>
<embed type='application/x-mplayer2' pluginspage='http://www.microsoft.com/Windows/MediaPlayer/'
src='adresa kterou chci skryt' filename='adresa kterou chci skryt'
name='MediaPlayer' id='MediaPlayer'
width='620' height='530' autostart=1 showcontrols=1 showstatusbar=1 enableContextMenu=1 stretchToFit=1>
</embed>

</object>
v6ak
Profil
100% zajistit to nejde, má protokol mms něco jako http referer?
Speedytuning
Profil *
nevim o nicem takovem....

ale je jeste druha moznost, ten mms se da vlozit do souboru asx, a pokud by se dalo nejak zabranit tomu aby kdokoliv tento soubor mohl stahnout tak by bylo vse vyreseno, ale zakazat pristup a nechat soubor citelnej pro web asi nejde ze
v6ak
Profil
Se stahováním streamů mám zkušensti, jde to třeba mencoderem. Viděl jsem však znesnadňující trik - použití playlistu. Ten nemohu přímo předat mencoderu.
Speedytuning
Profil *
ta stream tv nebezi u me na pc... takze pokud je to primo nejake kodovani videa v PC tak to nepotrebuji.

moznosti jsou bud nejak zasifrovat celej ten script a nebo vlozit tu IP adresu do playlistu (asx) a tomu asx nejak zakazat pristup pro bezne uzivatele, aby se to nedalo nijak stahnout po zadani do prohlizece ale aby s tim web spolupracoval...no asi to neni lehky :) ze...
v6ak
Profil
ta stream tv nebezi u me na pc...
To je jasné, obvykle bývá na serveru...
moznosti jsou bud nejak zasifrovat celej ten script
Šifrovat php skript nemá vůbec význam. Ke zdrojovému kódu by se normálně neměl nikdo dostat...
aby se to nedalo nijak stahnout po zadani do prohlizece ale aby s tim web spolupracoval
Tomu nerozumím.
Speedytuning
Profil *
mno da se zobrazit zdrojový kód přímo a není to script jako takový ale <object> v php souboru.

"aby se to nedalo nijak stahnout po zadani do prohlizece ale aby s tim web spolupracoval " toto jsem ymslel tak aby napr k souboru mira.cz/tv.asx nebyl pristup ale aby se dal zobrazit na mem webu... ale ne stahnout ...
v6ak
Profil
mno da se zobrazit zdrojový kód přímo a není to script jako takový ale <object> v php souboru.
Pak půjde zjistit výstup php souboru
aby napr k souboru mira.cz/tv.asx nebyl pristup ale aby se dal zobrazit na mem webu... ale ne stahnout ...
To na 100% nejde. Jen jde takové věci ztížit (třeba tím playlistem, při stahování jsem na to narážel často). Existují různé programy na snímání obrazu a zvuku z monitoru a pak je snad každá ochrana na ...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0