Autor Zpráva
PPetr
Profil *
Mám problém s HEADER a už nemám sílu hledat, kde mám výstup... mám to sepsáno takhle, ale vlastně tam Header ani nemusím mít... jde o to, že když se někdo přihlásí, aby to znovu načetlo stránku... teoreticky by stačil REFRESH... jak to jde v PHP udělat? Tzn. místo toho Header("location: ../index/index.php"); by mi stačil asi refresh, ne?

Hláška:
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/d/dobretipy/data/www/uc/hlavicka/hlavicka.php:72) in /mnt/data/accounts/d/dobretipy/data/www/uc/login/login.php on line 29

Kus kodu:
if ($rights['level'] == "1"):
$_SESSION['admins'] = $rights['user'];
Header("location: ../index/index.php");
elseif ($rights['level'] == "2"):
$_SESSION['members'] = $rights['user'];
Header("location: ../index/index.php");
elseif ($rights['level'] == "3"):
$_SESSION['users'] = $rights['user'];
Header("location: ../index/index.php");
Alphard
Profil
Mám problém s HEADER a už nemám sílu hledat, kde mám výstup
tak to nechápu, snad víš, co píšeš, ne? přece musíš vědět, kde máš výstup
nebo se podívej do html zdroje
PPetr
Profil *
Jenže já to tam mám samý INCLUDE a i tak mě zajímá, jestli by nebylo lepší řešení ten REFRESH...
Alphard
Profil
php nemá refresh
na úplný začátek scriptu můžeš dát ob_start(); a na konec ob_end_flush(), ale myslím si, že to není nejlepší řešení
PPetr
Profil *
No už to asi vím, kde to je... jde o to, že víš v kodu se mi vypsisuje, kdo je přihlášen přes echo... takže na začátku je tam NEPRIHLASEN... a když se někdo přihlásí, chci aby se tam objevil jeho NICK...

... ale nechápu, jak to mám s HEADER udělat, když v kódu je výš ta informace o tom přihlášení, než samotné PHP s formulářem na přihlášení..

Jak se to tedy má udělat, aby to šlo?
tiso
Profil
PPetr - Jak? Tak aby to išlo... Presnejšiu odpoveď ti z toho čo si napísal dať nemôžem... Alphard Ti poradil funkcie na kontrolu výstupu, je to jedna z možností...
Čistejšie riešenie je prepracovať logiku skriptu tak aby výpis nasledoval až po presmerovaní.

btw. Ten Tvoj skript je neefektívny, to poznáš iba if/elseif (ešte v tom strašnom dvojbodkovom zápise)? Nič Ti nehovorí funkcia in_array?
PPetr
Profil *
TISO: Zatím jsem rád, že jsem rád :)
tiso
Profil
PPetr - v tom prípade doporučujem začať sa venovať niečomu inému. Programovanie je vysoko-odborná činnosť, treba sa podľa toho aj správať - študovať, študovať, študovať. Ako by sa ti páčilo keby ti išiel zub vŕtať šofér autobusu?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0