Autor Zpráva
jos.star
Profil *
Ahoj lidé dobří, věřím že mi tu pomůžete, protože je toho tu opravdu hodně, ale já jsem RSS lama. Mám jednoduchý dotaz a věřím, že pro ostatní bude taky jednoduché pomoci.
Mám prozatím statické stránky, učím se php a mysql a toužím po tom, abych měl zprávy z nějakého informačního serveru, který má výstup RSS mít na webu taky svém. Ale nevím jak nato. Poradíte? Za rady děkuju
Alphard
Profil
mohl by být na webu free script ke stažení, zkus hledání
jestli to budeš psát, tak zpracovat xml není těžké
inspirovat se můžeš na http://www.linuxsoft.cz/article.php?id_article=459
ah01
Profil
jos.star
K umístění cizího RSS na svůj web nemusíš nutě použít PHP (serverový script), jde to i pomocí JavaScriptu. Buď si můžeš najít už hotový widget, nebo si to napsat sám. Můžeš využít třeba Yahoo Pipes. Viz třeba http://www.hunlock.com/blogs/Yahoo_Pipes--RSS_without_Server_Side_Scri pts (pomocí google najdeš mraky dalších zdrojů).
zero0x
Profil
a ak mas freehosting (typujem ze ano, kedze si zaciatocnik) tak php rss downloader ti ani nemusi fungovat, pretoze na freehostingoch je zakazane stahovanie suborov z inych lokalit :(
DJ Miky
Profil
Dobrá PHP čtečka RSS zdrojů je třeba lastRSS.
josstar
Profil
zatím asi pro mě nejlepsí je odkaz od Alpharda, ale jsem z toho kapku janek. Nepomůže mi prosím někdo udělat třeba sejmutí dat rss např z lidovky.cz?
Medhius
Profil
Rád bych ti doporučil RSSBoard. Nemusíš umět programovat, dáš to na svůj web a zobrazují se ti libovolné RSS kanály. Ty můžeš i různě míchat, čili agregovat. Není potřeba PHP ani MySQL!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0